Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A bérbeadók miért nem értik...

A bérbeadók miért nem értik meg, hogy a jelenlegi helyzetben, Magyarországon senkitől sem lenne szabad bérleti díjat elkunyerálni?

Figyelt kérdés

Ez nem a jóléti Nyugat, nem olyan, hogy most kapod a fizetésed 90%-át az államtól. Itt ebben az országban nem segít semmit az állam ebben a gazdasági válságban.

Jó tudom, hogy vannak olyanok ahol már megfelezték a bérleti díjat meg új szerződést írtak. De ez édes kevés. Hol van a magyar összetartás? Meg kellene érteni, hogy a jelenlegi nagy gazdasági válságban, ingatlanért nem lehetne szabad pénzt elkérni, mert azaz erkölcstelenség netovábbja, amikor naponta tízezrek vesztik el az állásukat és semmi támogatást nem kapnak mint mondtam.


2020. ápr. 13. 18:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen eszembe sem jutott volna, de mellesleg a kedves tulaj most emelt árat...
2020. ápr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem hála istennek elképesztően cuki főbérlőm van. (Van ilyen is.) Hárman, egyetemista lányok béreltünk egy másfél szobás lakást szeptember elejétől június végéig. Mikor az egyetemeken elrendelték a távoktatást, az egyik lakótársam se szó se beszéd lelépett, lakbért nem hajlandó fizetni. A főbérlő ennek hallatán azt mondta, hogy akkor mi ketten fizessünk annyit amennyit eddig, és ő meg elfogadja a jövedelem csökkenést. Szóval fair volt. Mondhatta volna, hogy továbbra is miénk a lakás, tessék kifizetni a harmadik harmadot.

A történethez hozzátartozik, hogy amikor a lakótársam kiköltözött, akkor én is elutaztam vidékre,de továbbra is fizetem a rezsit meg a lakbért.

2020. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Melyik az az ország, ahol mindenki jövedelmének 90%-át fizeti az állam? :D
2020. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!