Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti elköltöznétek otthonról?

Ti elköltöznétek otthonról?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok egy szobában élek az öcsémmel elég frusztráló már vele is meg a családdal is szűlők is egyre nyűgősebbek. Dolgozom és így eltudok tenni 60-70 ezer ft ot havonta akármeddig ezt csinálom 5 éve, de most már kezd nyűgös lenni, hogy emeletes ágyon alszok és semmi magánéletem nincs. Most lenne egy lehetőségem 40 ezer forintért bérelni egy szép lakást ti mennétek? vagy otthon maradok és még gyűjtök vagy megyek és szabad leszek de nem tudok annyit félretenni. Saját lakást ígyse úgyse tudok még venni mert rengeteg kell hozzá.

2020. ápr. 20. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, elköltöznék amint lehet.
2020. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem is kerdes. Akkor is mennek ha nem lenne ocsemmel kozos szoba.
2020. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát maradna 20-30.000 Ft a rezsire és a megélhetésre.

Szerintem nem engedheted meg magadnak, de számolj utána részletesebben.

2020. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kijönnél 1 hónapban a pénzből, akkor persze. Eléggé elviselhetetlennek tűnik ez az állapot. Hülyeségnek tartom a minden körülmények között elköltöző hozzáállást, az f...ság, de ebből a körülményből ildomos elköltözni 25 évesen! Én lépnék a helyedben. Értem, hogy nem tudsz majd annyit félretenni (feltételezem otthon is fizetsz be a rezsibe, szóval nem értem az előttem "szólót" miért a spórolt pénzzel, számolgat, mindegy...) de mire? Szóval, mint leírtad saját ingatlantól messze vagy (gondolom én nagyobb városról van szó, nem kisvárosról/faluról) így nem hinném, hogy megéri ezt elviselni. Ha jól számolom van 3.5M forint félretett pénzed, ez bőven több is, mint amiből egy albérletet mondjuk úgy, hogy "korrekt módon" belakhatsz. Szóval menj!
2020. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a helyedben én is mennék. 25 évesen nem tartanám egészségesnek azt, hogy az öcsémmel éljek egy szobában.

Viszont kérdéses, hogy tényleg lesz-e rá pénzed?


A havi 40 ezer forintos bérleti díjon felül, lesz még kb. 30 ezer forintnyi rezsid, 40 ezer kaja. Ezenkívül venni kell tisztítószereket, tisztálkodó szereket, ruhát, néha gondolom mennél szórakózni stb.

2020. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!