Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlőként milyen bérleti...

Albérlőként milyen bérleti díjat tartanátok reálisnak a mostani albérletért, amit még szívesen fizetnétek, és mennyiért laktok most?

Figyelt kérdés
Várost, lakás paramétert is írjatok.

2020. máj. 18. 10:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
14%

Oké, akkor legyél büszke arra, hogy képtelen vagy értelmesen megírni egy kérdést. :D


Nemrég tudtam meg?? Hát, az a "nem rég" legkésőbb 15 éve lehetett, amikor elkezdtem a jogi egyetemet. De én meg mernék esküdni rá, hogy előtte sem hittem ezt. Mivel jogász családba születtem, még a szüleim is kiröhögtek volna, ha ilyen bután használok fogalmakat.

A cserbenhagyás és segítségnyújtás elmulasztása volt az a két fogalom, amit emlékszem, hogy kb. 10 évesen még összekevertem. Aztán apukám elmagyarázta, és utána nem.

A bérlet-albérlet talán már az ötéves kislányomnak sem okoz gondot.

2020. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Valami van ma a levegőben? Itt kell bizonygatni, amit már mindenki tud? Kiírom majd újra a kérdést, mert ezt széttrollkodtad. Köszi. Remélem, nem áll lesben akkor is valami hasonló kérdés-kommandós. Látom, te IS unatkozol, amúgy ezzel semmi gond, örülök, hogy a játszóteret sikerült hozzá biztosítanom.
2020. máj. 18. 11:11
 13/29 anonim ***** válasza:
12%

Akkor jól írd ki legalább másodszorra. De elég lett volna itt pontosítani.

Nem trollkodás rámutatni, hogy az értelmi szinted egy tanulatlan 8 évesé.

2020. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
84%
Jesszus gyerekek. Az emberek nagyrésze még mindig albérletről meg főbérlőkről beszél, még ha helytelenül is. Az emberek egy kisebb része tudja azt is, hogy ez helytelen, mégis továbbra is úgy mondja, mert a köznyelvben megragadt ez a dolog (ahogy sok más kifejezést is helytelenül használunk). Ti úgy adjátok elő, mintha a kérdező egyes-egyedüli emberként követte volna el ezt a hibát, aztán papoltok neki. Inkább köszönjétek meg neki, hogy felületet biztosított nektek az okoskodáshoz.
2020. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen, hogy mindenki büszke a butaságra. De csináljátok csak. Rajtatok röhög a világ.
2020. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%
Hát én Budapesten egy 40nm-es lakásért 60 ezret tartok reálisnak. És találtam is olyat, méghozzá jó állapotút jó helyen, hosszútávú szerződéssel.
2020. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
77%

#16

Aha, persze!

Budapesten, jó helyen levő, 40 m2-es jó lakás, 60 ezerért!

Mesélgess még az álmaidról, Seherezádé!!! :D:D:D

Persze kérdés, hogy kinek mi a jó hely és a jó lakás, szerencsére nem vagyunk egyformák!

Csak tudod mi a válaszodban a kártékony szemétség?

Hogy vannak olyan szerencsétlenek, akiket meg tudsz téveszteni!

2020. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
45%

Megmutassam a bérleti szerződésemet, vagy mi?

Most nagyot estek az albérletárak, mert nincs turizmus, és válság van. A régi árakat már el kell felejteni. Persze sokan vannak úgy mint te, hogy a régi árakba kapaszkodnak, de úgysem találnak bérlőt.

2020. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%

#5 vagyok.

Sajat házból költöztem bérletbe, a támogatás és a benzin összesen üti a bérleti díjat. Így fel ora helyett 5 perc a munkába járás.

De most a bérleti támogatást fordithatom hiteltorlesztesre, szóval még mindig ott vagyok, hogy pluszba egy fillért sem adnék.

2020. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
54%
Én megyeszékhelyen bérlek egy 38 nmes lakást 85ezer Ftert. Szerintem fele ennyi lenne reális, örülnék ha csak annyit kéne. Igaz a rezsi nem sok, kb 15ezer Ft, de sokallom a 85ot. Ennél csak feljebb van sajnos, még így is jól jártam. Borzasztó árak vannak a fizetésekhez képest.
2020. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!