Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Még 1 félévig lennék kolis az...

Még 1 félévig lennék kolis az egyetemen, viszont csak szeptembertol nyitnak ki a kollégiumok. Azonban nyáron is jó lenne Pesten lennem munka miatt. Érdemes kivennem egy szobát inakbb?

Figyelt kérdés
Még ha akár hosszabb távra is kell alairnom. És így már nem is megyek vissza koliba. Viszont eléggé hiányozna az ottani közösség meg minden. Szerintetek?

2020. máj. 27. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Várd meg otthon vidéken a szeptembert
Vegyél ki szobát, hosszú távon jobban megéri
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik opció a nyerő: lehet találni olyan kollégiumot, ahol nyáron is lehet lakni. Keresni kell ilyet.
2020. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A sajátomban is lehetne. Épp ez a gond, hogy a vírus miatt az összes koli zárva szeptemberig.
2020. jún. 3. 20:08
 3/3 anonim válasza:
Ugyanezzel a dilemmával néztem szembe én is. Kolis voltam, barátom szintén. Nekem lenne néhány dolgom Pesten, illetve szakmai gyakorlatot kell kezdnem, még keresem a helyet de nyáron vagy legeslegkésőbb szeptemberben kezdeném már. Barátom dolgozik, de már térnek vissza az irodába, szóval menne ő is. Mindketten nagyon szeretjük a kolis közeget, de úgy döntöttünk, költözünk albérletbe (vagyis inkább szobát veszünk ki közös ismerősnél). Szerintem mérlegeld a lehetőségeket, illetve ha most dolgozol valahol akkor gondolom van valamilyen tájékoztatás arról, hogy vissza kell-e mennetek az irodába, ha igen, mikor. Ha mondjuk maradhatsz home office-ban szeptemberig, akkor lehet felesleges albérletbe menni. Szóval szerintem helyzetfüggő, nálunk a szükség szülte ezt a megoldást.
2020. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!