Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagyon hülye vagyok, amiért...

Nagyon hülye vagyok, amiért koliból albérletbe költöznék?

Figyelt kérdés
Jó kolim volt, teljesen modern, felújított, kétágyas szobák voltak (8 nm), az egyetemtől egy utcára. Havi tízezer forintért laktam ott, és nagyon szerettem, mert minden egyben volt (kondi, kávézó, a barátaim stb). Időközben belekezdtem egy hobbiba, amit viszont nagyon szeretek, de nem lehet a koliban űzni, és emiatt elkezdtem lakásokat nézegetni a környéken. Találtam is egyet, az egyetemtől egy lépésre (a régi kolitól fél utcára), viszont 85 a szoba (22 nm), rezsivel együtt - tehát árban a többszörösét fizetném szeptembertől. Eddig elég magabiztos voltam, de most megtorpantam. Csak azért, mert ki tudom fizetni, biztos, hogy ki kéne? (Dolgozok egyetem mellett, ösztöndíjam is van.) Nagyon elkényeztetettnek érzem magam, amiért a fél fokkal kényelmesebb életért ennyi pénzt adnék ki. Technikailag egy saját szobáért és erkélyért fizetnék ennyit, több bútorral, illetve lehetőséggel, hogy minden nap űzzem a kis hobbimat.

2020. jún. 3. 08:30
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért , a telefon. Minden szót átjavít
2020. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!