Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tényleg ennyire összeszarta...

Tényleg ennyire összeszarta magát az albérletpiac? Luxus lakást lehet kivenni 100 ezer forint alatt már?

Figyelt kérdés

[link]

Amikor csúcson voltak az árak, akkor egy ilyenért elkértek 300 ezret is simán, most meg 100 ezer alá vágott a tulaj?

Ezek szerint tényleg igaz amit itt jó páran hangoztatnak, hogy tényleg összefosta, összehúgyozta magát a budapesti ingatlanpiac az airbnb-s turisták nélkül? Márpedig a nyakunkon a következő, még veszélyesebb koronavírus hullám, nagyon nagyon sokára, vagy akár soha nem fog visszaállni a régi turizmus.

Ezek az árak így maradnak már?



2020. jún. 14. 19:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon ritka az ilyen hirdetés. Jó helyen van, s elég nagy, és ez valóban olcsó. Bár nem luxus, sőt, elég csúnya ingatlan. Benne vagyok vagy öt albi csoportba a fb-on, hát ott nincs sok változás az árakban! Javaslom, talán lépj be te is, hogy jobban képben legyél, ne csak egy kiragadott, ki tudja milyen kamu hirdetéseket tudj idehányni kárörvendve! Amire hidd el, semmi okod szerencsére ;)
2020. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

"Amúgy nagyon ritka az ilyen hirdetés."

Ha nem a belvárost nézzük, akkor fele annyiért is simán van ekkora lakás:

[link]

Tényleg baromira ritka, ha 1 perc alatt többet is találtam :)

2020. jún. 14. 20:15
 13/33 anonim ***** válasza:
73%
Te tényleg nagyon értesz hozzá :DDD Hívd csak fel a telefonszámot, s érdeklődj :)) Okoska :)
2020. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
79%

Akinek ez luxus az meg is érdemli! Az a csillár.... :))))


Kérdező, mi van, már csak fotó nélküli romokat tudsz kikukázni?!

2020. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%
Meg vagy szédülve ember? Még 100 ezret se ér ez a lakás, semmi köze a kovidhoz :))
2020. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
65%

Ha 20 000 ilyen lakást találsz Budapesten, akkor beszélhetsz albérletpiacról.

Addig csak 1-2 esetről.

De biztos lehetsz benne, hogy kér a tulaj közjegyzői kiköltöző nyilatkozatot (+45 000 Ft) és 2-3 havi kauciót is, vagy pedig az airbnb-n tudod kivenni szolgáltatási díjjal és takarítási díjjal megfejelve.

Erre mondják, hogy nem az ár a lényeg a bérbeadónak, hanem a jó bérlő.

Nem lakásfoglaló szerencsevadászoknak való.

Én is kiadtam volna 1 főnek így, de nem kellett neki..:))

Jaigen, 2-3-4 főre valószínűleg több!

2020. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
13: Ez címárus cég lesz.
2020. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a hirdetést, megnéztem a képeket. Mintha a képek más lakásban készültek volna, mint amiről a hirdetés szól. A hirdetésben egy 60 nm-es kétszobás "luxus" lakásról van szó. Bár gázkonvektoros lakás nem lehet luxus lakás... Viszont a képeken 1szobás kis garzon van, amelynek még konyhája sincs külön. Ráadásul radiátor van a képen, nem gázkonvektor. A fotó nem passzol a hirdetés szövegéhez.
2020. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
74%

Ha ennyire olcsónak találod, akkor inkább arról beszélj, hogy kivetted?!

Vagy csak a szokásos napi szájtépésedet folytatod?!

2020. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező benyalja ezeket a kamu hirdetéseket, mint kacsa a nokedlit. :-D :-D :-D


És ezzel alátámasztva látja a saját prekoncepcióit!


Majd ha tényleg kivesz egy ilyen lakást 50-60 rugóért, akkor jöjjön újra ide dicsekedni. :-D

2020. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!