Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kockázatos ismeretlen egyetemi...

Kockázatos ismeretlen egyetemista lakótársat keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeptemberben kezdem elsőévesként az egyetemet Budapesten, és egyik osztálytársammal albérletbe szeretnénk költözni. Az is fontos nekem, hogy mindkettőnknek külön szobája legyen. Így azonban a 2 szobás lakások 2 fővel számolva elég drágának tűnnek. Ezért gondoltam arra, hogy inkább kereshetnénk egy lakótársat egy 3 szobás lakásba, hogy olcsóbban jöjjünk ki.


A baráti körünkből már a legtöbb embernek megvan a leendő helye. Én arra is gondoltam, hogy keressünk egy ismeretlen egyetemista fiú lakótársat, viszont aggódunk, hogy vagy nem találunk senkit, vagy összeköltözés után derül ki, hogy nem bírjuk egymást, és az egész év szenvedés lesz.


Van esetleg valakinek tapasztalata? Megéri megpróbálni egy harmadikat keresnünk, vagy inkább béreljünk egy olcsóbb kétfős lakást?



2020. jún. 26. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Hatvan külön hálószoba, úgy el lehet vonulni. Nem lesz olyan mint otthon, hogy tiéd az egész ház, a fürdőnek, konyhának lesz egy nyilvanos hely érzete.

Miért ragaszkodtok a külön szobához?

2020. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, csomóan csinaljak.
2020. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
A lányom öt éve lakik azzal, aki mellé ismeretlen ként került. Nyilván lutri, neki szerencséje volt.
2020. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!