Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a közös költségben benne...

Ha a közös költségben benne van a korlátlan hideg víz fogyasztás (nincs vízóra), akkor a meleg víz fogyasztást sem tudják, igaz? Csak egy becsült fogyasztás után fizetem a felmelegítési díjat?

Figyelt kérdés
Most költöztem albérletbe, a tulajdonos kb. semmit nem tud a lakásról, így nem tud ebben segíteni. A meleg víz felmelegítési díja láttam, hogy a főtáv számlában van benne, de mivel nincs a lakáshoz tartozó vízóra, így ez az összeg sem függ a fogyasztástól, jól gondolom? Akinek szintén a közös költségbe van beépítve a vízdíj, tudna segíteni? Köszönöm!
2020. aug. 2. 22:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csak ha a 3 gyerekes, pancsolós család víz fogyasztásának a felét kb te fizeted, mert így osztják el az összfogyasztást, akkor szerintem már nem olyan jó az a lakás.
2020. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!