Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Sokkal nehezebb kiadni egy...

Sokkal nehezebb kiadni egy bútorozatlan lakást, mint egy bútorozottat?

Figyelt kérdés
Aki ki szokott venni bútorozatlant, annak mi az elvárás, hogy mi az, aminek mégiscsak lennie kell a lakásban? (pl. konyhabútor, mosógép, ilyesmik)
2020. júl. 10. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Semmi, azert butorozatlan.

Azert vettem ki butorozatlat, mert en rendelkeztem mindennel ami a lakasba kellett.

2020. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsősorban családoknak adod ki, akkor érdemes butorozatlant, mert nekik már vannak saját holmijaik. Ha mondjuk diákok a célközönség, akkor meg legyen bútorozott mert nekik az kell.
2020. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nehezebb, viszont nem megy el évente a bérlő. Aki már bebútorozza az ingatlant, évekre készül ottmaradni.
2020. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy általában bútor nélkül kínálják az ilyeneket, de gépesítetten, de megállapodás kérdése.
2020. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kimondottan bútor nélkül keresünk és nem teljesen gépesítve(tehát hűtő, mikró, mosógép mind van) de sajnos nagyon nehéz találni. Mi csak a beépített bútorokat "várnánk" el úgymond, mint előszoba szekrény, konyhabútor. ami mozdítható, azzal rendelkezünk. Ha hosszútávú bérlőt keresel, aki nem teljesen csupasz s*ggel érkezik, akkor szerintem bútorozatlanul vagy ha jó, modern bútort tudsz biztosítani akkor részben bútorozva, megbeszélés alapján add ki. És akkor akinek nincs mindene, az is meg tud veled állapodni. :)
2020. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!