Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten kaució nélküli...

Budapesten kaució nélküli albérlet létezik????

Figyelt kérdés

Fontos volna dolgoznom kell és nincs pénzem csak az a fizetésem volna amit ott megkapok.olyam remenyvesztetnek érzem magam


:(


2020. dec. 2. 02:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Szoba van úgy.
2020. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
8: Ár alatt adod, vagy jogilag nem tisztán, túl nagy kockázatot vállalsz. Árában jó bérlőt találni nehéz és nagyon kell érteni hozzá.
2020. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
9%

De a lenyeg hogy tobb a jelentkező mint a kiado lakas meg mindig.

Attol hogy te nagyon megvallogatod hogy kinek es hogyan adod ki, nem egyenlo azzal hogy nincs bérlő.

2020. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Pedig meg kell válogatni, hogy kinek adja valaki bérbe a lakását, alig van bérlő, aki zűrös, azt meg ide se sorolom, nyilván nem fogok beengedni egy ruppótlan senkit, nem jótékonysági intézmény ez. A kiadóknak nem létszükséglet bármi áron kuadni a lakást, inkább üresen legyen, mint problémás ügyféllel.
2020. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
14: Megerősítem.
2020. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

13: Pedig de.

Az a sok "bérlő", amint alá akarok vele iratni egy közjegyzői okiratot, már nincs is ott, fut amerre lát.

2020. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

Nyilvan minden csoringernek nem adod ki. De akkor ne gyertek olyannal hogy nincs ki kivegye. Akkor a lakas a tulaj dontesebol marad uressen, hiaba lenne kereslet rá.

De én es sok alberletben elő munkatarsam önként és dalolva mentunk hivatalosan intezni a papirokat. Szoval az utobbi allitas sem igaz mindenkire.

2020. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%

17. Bocsi, de látom nem érted.

Az olyan ügyfél aki problémás, az nekünk nem potenciális bérbevevő érted? Kereshet lakást, rengetegen keresnek albérletet, aki nem tud, vagy nem akar fizetni, csak befészkelni magát máséba, ingyen és bérmentve, az nem kell! Nem én döntöm el hogy üres e a lakás, hanem az, hogy találok e olyat, aki a fenti problémáktól mentes.

2020. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
40%
Most hotelek adnak ki hosszútávra szobákat kaució nélkül. Pl: fom@actorhotel.hu vagy hotel city inn a corvin negyedben vagy reservation@sohohotel.hu (utóbbi a Dohány utcában van) Ilyen helyeken érdemes próbálkozni kaució nélkül.
2020. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%

Ertem mire celzol, de te nem amire en. Sok kerdesnel ugy irjak le hogy egyaltalan nincs berlo, azert uresek a lakasok.

Mellesleg, nem csak az tud problemas lenni aki nem fizet. Volt eleg pelda ra hogy az eleinte jol fizetok hogy atvernek.

En sem tudtam elso percben letenni a kauciot, csak 2 nap utan. Tudom, a tobbseg azonnal elhajtott volna.

Megis a tulaj velem kotott uzletet, es most joban vagyunk, olyan szinten hogy unnepekkor ajandekot vesz a gyerekeimnek.

2020. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!