Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire nehéz egy törpenyuszi...

Mennyire nehéz egy törpenyuszival albérletet találni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Minek mondanád meg, hogy van?
2020. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem nehéz szerintem.

Hozzám jöhetnél, csak nem tudom, hol, milyen, mekkora lakás kell és mennyit szánsz rá. Enélkül nehéz.:))


Gondolom, a nyuszi csak felügyelet mellett van kint, ellentétben a cicával, kutyával.

2020. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%

2.-nak.


Gondolod, hogy lány a kérdező, oda költözik, te meg jól belenyomod a nagy CENZÚRÁZVA?

2020. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
3: Nem értem.
2020. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

4.-nek.


Dede! Érted te! >:)

2020. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok tulaj máshogy tekint a kisállatokra amik ketrecben vagy terráriumban tartanak. Szóval érdemes rákérdezni akkor is ha kisállat ki van zárva a hirdetésben, mert lehet kutyára-macskara gondol
2020. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Én is albérlet keresőben vagyok törpe nyuszival.

Két ingatlant tekintettem meg, ahol a hirdetésben természetesen az volt, hogy kisállat nem hozható.

A nyuszira rákérdeztem mindkét helyen, megoldható, nem ellenkeztek.

2020. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A közeljövőben esedékes lesz a különköltözés és nem szeretném otthon hagyni a nyuszimat . Igazából nincsen kiengedve a nyuszim mert sikerül elegendő részt elkerítenem neki ahol bőven tud szaladgálni ( a szobám felét ) így rongálni nem tud semmit .
2020. dec. 27. 09:14
 9/14 A kérdező kommentje:
Teljesen egyértelmű , hogy a tulajdonosnak tudnia kell róla . Ha én nem vagyok vele őszinte akkor , hogy várom el ő is az legyen velem szemben.
2020. dec. 27. 09:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8: Akkor csak a padlót kell védeni a pisitől, és úgy szerintem teljesen rendben van. Persze ha valakit zavar a gondolat, hogy állat lakik nála, esetleg allergiás is és fél, hogy nem tudja majd maradéktalanul eltüntetni minden padlórésből a szőrt, az előfordulhat. De az ingatlanra nem jelent veszélyt zártan tartott kisállat.
2020. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!