Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ezt hogyan hívják? Kismértékbe...

Ezt hogyan hívják? Kismértékben bútorozott albérlet? :D

Figyelt kérdés

Egyetemista leszek ősztől, lassan elkezdenénk az albérlet keresést a párommal. Kutyával megyünk, kistestű idős szobakutyája van a páromnak. Olyan helyet keresnénk ahol van hűtő, főzőlap, mosógép, étkezőasztal stb..

DE

Nincs törölköző, szőnyeg, tányérok, bögrék, ágynemű, stb.. egyszóval nem kell a tulaj dolgait használni. Mert valljuk be, hiába vigyáz az ember nagyon, egy-két csepp vérfolt a lepedőn ha az ember női bajos, vagy pár koszos mancsnyom a szőnyegen elkerülhetetlen, és nem szeretnénk azzal szembesülni, hogy kaució volt-nincs..

Bútorozott albérletet keressünk így? A bútorozatlan alatt a teljesen üres lakást értjük?


2021. jan. 13. 22:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

hát tőlem meg pont ezeket kérte a bérlő. adtam neki de hát kb azt le is irtam furcsa aki nem hoz saját lepedőt tányért. Viszont ír, és náluk ez a szokás.

Minden megegyezes kérdése.

2021. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Törölköző, ágynemű semmilyen albérletben nem szokás, hogy legyen. Ha szőnyeg van, akkor meg lehet kérni a bérbeadót, hogy azt vigye el. Tányérok, bögrék, egyéb konyhai eszközök ritkán vannak.
2021. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

A bútorozatlan az az, amikor nincs szék, asztal, szekrény, ágy... de gépek (sütő, hűtő, mosó) azért általában vannak. (Ha még sincs, sokszor meg lehet beszélni, hogy ha vesztek, lelakhatjátok az árát.)

A bútorozott az, amikor vannak bútorok is :)

Törülközőt meg ágyneműt szerintem sehol nem adnak, szőnyeg ha van, el lehet rakni vagy vitetni, étkészlet is elég ritka, de azt is el lehet rakni.

Szóval bútorozottat keress, aztán meglátjátok úgyis.

Kutya meg tényleg nagyon leszűkíti a lehetőségeteket, mert sajnos nem csak a szőnyeg lesz tőle piszkos, de összepiszkolja a falat, összekaristolja a parkettát, kárpitból kiporszívózhatatlan a szőre akkor is, ha jól nevelt. De a mi egyetemista albérlőnk kiskutyája anno a vezetékes telefont és a széklábakat rágta meg.

2021. jan. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja neem, ő nem az a fajta xd én ilyen nyugger kutyát még nem láttam, de persze azért kutya és koszol. Köszi a válaszokat!
2021. jan. 14. 09:50
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
14: A bérbeadó nem ismeri a kutyát, tehát nem tudja bekalkulálni a természetét.
2021. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!