Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten van bármi esélyem...

Budapesten van bármi esélyem albérletben életben maradni így?

Figyelt kérdés

Tanár leszek, nettó 145 a fizetés. Pótlékostól megvan a 160.


Az albérletárak kétségbe ejtenek és nem találok olyan tanári állast, amihez szolgálati lakás is van.



2021. aug. 19. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
99%
Vagy csak szobát bérelsz, vagy megelégszel valami putri minigarzonnal, vagy dolgozol másodállásban valamit.
2021. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik legjobb barátom is pályakezdő tanár és ő pl másodállásban kollégiumi nevelő is mellette részmunkaidőben. (Papíron heti 20, gyakorlatban 15 óra, h-k-sz 16-20 óráig, csütörtökön 17-20 óra közt.) Erre kap még plusz nettó 100 ezret.


Másik tanár ismerősöm jó pénzért korrepetál.


A harmadik tesitanár és mellette még edzősködik, abból több pénze is folyik be, mint a tanárkodásból.


Legyél élelmes te is.

2021. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Akkor keress magániskolát!
2021. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű, mivel a szar fizetés miatt minden tanár inkább magániskolát keresne, de abból kevés van. Meg gondolom tapasztaltabb tanárt vesznek fel, nem egy gyakorlat nélküli kis pályakezdőt.
2021. aug. 20. 07:23
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ne gimibe menj tanítani, hanem szakközépbe. Nemrég kivették a szakközépiskolákat a köznevelési törvény hatálya alól és az ottani tanárok már nem a közalkalmazotti bértábla alá tartoznak. Egy pályakezdő tanárnak jelenleg gimiben mondjuk 140 ezer a fizetése, szakközépiskolában 230 ezer. Nem vicc. Nem tudom erről tudtál-e.
2021. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az nem csak arra vonatkozik, aki szakmai tárgyat oktat? Én magyar- töris vagyok.
2021. aug. 20. 07:46
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

5: Wow, mik vannak.

És a szakközépbe nem is a legokosabb gyerekek mennek, lehet korrepetálást is vállalni nekik magánban, ha csak heti 5-6 órát vállalsz, az is komoly pénz.

Vannak felvételi felkészítők is általánosban és középiskolában is... Indíthatsz te is.

Estiseknek érettségi felkészítőt is...

2021. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Különben akkor is rezsivel együtt 100 a lakhatás alsó hangon.

Most hol laksz?

Tudnál egy ideig szülőkkel lakni?

2021. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akik itt tanácsokat osztogatnak, nem voltak pályakezdő tanárok az tuti. Pályakezdőként a munkából hazaérve kb. 3-4 órát készültem másnapra. Esélyem sem lett volna másodállásra. Ha rám hallgatsz menekülj! Ha mégis tanítani akarsz keress az országban olyan állást ahol van szolgálati lakás. Illetve bérelje csak szobát. A szakképzést pedig hagyjuk, kezdő tanárként olyan megaláztatás vár amit nehéz elviselni.
2021. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Sztem ne Budapesten keress tanári állást, hanem falun,vidéken, ahol van szolgálati lakás. Ha Budapesten akarsz maradni, hagyd ott a tanári pályát. Nem lehet ennyiből albit fizetni meg megélni.
2021. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!