Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen elvárásaitok lennének...

Milyen elvárásaitok lennének a lakótársaitok felé?

Figyelt kérdés

Alapdolgokat most hagyjuk ki legyen csendes, igényes, ne drogozzon stb. stb. Illetve ha a tulaj is veletek lakna, vele szemben lenne-e valamilyen plusz dolog?


Köszönöm a válaszokat!


Szép napot.



2021. okt. 21. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen hasonló az életritmusunk, és ne sajátítsa ki a közös helyiségeket. Volt egy lakótársam, aki késő este szeretett mosni, amikor én már pihentem volna. Egy másik pedig egész vasárnap főzött, sütött, én nem tudtam használni a konyhát, megszállta a hűtőt, már egy sajtot se tudtam betenni. Utána egy hétig se ment ki a rántott hús szag a lakásból.

Ilyenekre gondoltál?

2021. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
nekem annyi elég lenne ha süketnéma lenne.
2021. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Olyan helyre semmi esetben sem költöznék, ahol a tulaj is ott van, ez CSAK probléma lehet.

A lakótárs felé meg annyi elvárásom van, hogy egyrészt tartson rendet maga után mindenhol, ne zajongjon, ha probléma van, meg lehessen vele beszélni.

2021. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a legfontosabb, hogy ne zajongjon, azzal ki lehet kergetni a világból.

Valamint, hogy ne zaklasson, ne kelljen vele beszélgetni, legyen elég egy szia-szia. (Kivétel persze, ha haverral, baráttal laknék együtt, az más.)

Az olyan dolgokat, hogy ne igyon, ne lopjon, nem egye meg a kajámat, nem említem, mert gondolom, ez nyilvánvaló.

2021. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Legjobb, ha ismered a leendő lakótársadat (rokon, volt iskolatárs, osztálytárs...).
2021. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Én laktam tulajjal, vagy 7 évet, ami már már élettársi kapcsolat :D


Amúgy velem korú volt, és alapvetően jól kijöttünk. Olyan szempontból szerencsém volt, hogy eltérően dolgoztunk, keveset találkoztunk. Plusz a lakást rendesen karbantartotta, fejlesztette.

2021. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

"Legjobb, ha ismered a leendő lakótársadat (rokon, volt iskolatárs, osztálytárs...)."


EZZEL lehet a legjobban ráfizetni! Mert nem ugyanaz az "ismered" meg az "együtt laksz vele", és ha nem normális az együttlakás során, akkor az ilyet nehezebben küldi el az ember, mert "mégiscsak ismerös"!

2021. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Utolsónak igaza van.

Laktam együtt kolléganővel. Azt képzeljétek el, hogy valakivel 0-24-ben együtt vagy. Egy idő után annyira besokalltunk, hogy külön műszakba kértük egymást, majd a csaj váratlanul elköltözött. Nem vesztünk össze, nem volt harag, csak nagyon furcsa lett minden. Mert eleinte tök jól elvoltunk, éjszakákat átdumáltunk. De nem normális ennyi időt tölteni valakivel, aki nem a házastársad.

Van egy barátnőm aki ugyanúgy albérletezett mindig, mint én, de soha nem jutott eszünkbe összeköltözni.

2021. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%

Legyen szép, 18-25 körüli, és csaj (vagy lehetnek többen)

(Takarítanék, teli tenném a hűtőt, stb.)

2021. okt. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!