Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tehetnék anyámért?

Mit tehetnék anyámért?

Figyelt kérdés
Az van hogy már többször is elkergetett apám minket, ezért anyámmal albérletbe mentünk, viszont minimálbérből aligha lehet megélni, úgy hogy közben albérletet fizetsz. Apám visszahívott minket mondván, hogy többé nem lesznek gondok, éljünk békességben egymással. Mostanában viszont megint minden nap veszekedik apám vele, már anyám is, én is ki vagyunk idegileg. Mit tehetnék anyámért? Ha megint albérletbe költözünk, sosem lesz anyámnak saját lakása, és nekem sem, mert mikor keresetem lesz anyámnak fogok segíteni, így semmire sem fogom vinni az életben. Meg akarom ölni magam.

2022. jan. 14. 11:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Házasok a szüleid? Vagy élettársak?
2022. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Olvasom a vagyoni viszonyokat.

Hát a rendőrségre kell menni, kiskorú gyereket nem lehet kidobni. Majd ők megmondják, mit lehet csinálni.


Az önkormányzatnál a Családsegítőnél is érdeklődjetek és az iskolában is szóljatok.

Az biztos, hogy ha külön éltek apádtól, a minimálbéren felül még a családi pótlék és a tartásdíj is hozzátok kell érkezzen, nem hozzá. Az akár meg is duplázhatja a bevételeteket.

2022. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek egy megfizethető albérletet,mert ott már sohasem lesz béke,nyugalom.
2022. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Őszintén, én nem tudom mik történtek itt születésem előtt, konfliktus mindig is volt, amióta házasok. Az igazság az, legalábbis ahogy én látom, mamám sosem kedvelte anyámat, egyszerűen antipatikus volt mindig is neki, nem tudom miért, mert anyám dolgos asszony, minidig elvégezte a házimunkát becsületesen, ez mai napig is igy van. Azt tudom biztosan hogy mamám a szomszédban lakó nőt szerette volna a menyének, apám kedvelte is azt mindig, mégis anyámat vette el végül. A gond az hogy apám betegesen féltékeny, hosszú lenne most felsorolni mindent, de annyit elmondok még hogy annyira féltékeny hogy amikor anyám munkába van is óránlént hivogatja, érdeklődik anyám munkatársaitól hogy tudnak- e olyasmit anyámról hogy félrejár stb. Még az is baj ha apám meghallja a telefonba hogy anyám körül beszélgetnek az emberek vonaton, buszon stb. mert olyasmiket talál ki hogy anyám biztos férdiakkal beszélget akiket ismer. Ezt tudom bizonyitani mert volt hogy anyámmal voltam vonaton, kihangositotta a telefont hogy halljam, apám mikkel vádolja őt. Igazából sok ilyen eset volt még, mind ok nélkül feltételezi apám ezeket, mert én mondom, anyám lenne a legutolsó aki félrejárna, mellesleg ideje sem lenne, mert munka után mindig a legelső busszal jön is haza. A másik nagy gond nálunk hogy anyám többet keres mint apám, apám megalázónak tartja hogy a nő keres többet, s ebből is csak a baj van. Még sorolhatnám holnap reggelig a gondokat, de az nem old meg semmit. Ja még annyi hogy persze anyám sem tűri mamám lekezelő viselkedését, sokszor visszapofázik neki és ez nem tetszik mamámnak.
2022. jan. 14. 14:04
 15/25 A kérdező kommentje:
apám és anyám is ápolóként dolgoznak, de nem ugyanabban a korházban
2022. jan. 14. 14:08
 16/25 anonim ***** válasza:
58%

És az egész famíliában ez az egy ingatlan van, ami az apai nagymamádé? Szüleid soha nem törekedtek arra, hogy legyen nekik vagy neked lakásod?

Se anyai ágról nincsen és nem is volt semmilyen lakhatási lehetősége senkinek? Hogy lehet ez?

2022. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%
Édesanyádnak nincs rokona? Testvére, szülei? Senki másnál nem tudtok átmenetileg lakni?
2022. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Anyámnak 3 testvére van, az egyik a szülői házban lakik, mert mamám már a legnagyobb unokatestvéremre iratta a házat, aki máshol lakik, ezért az anyjára bizta. Nincs ahova menjünk, ott sem látnak szivesen, sőt..
2022. jan. 14. 14:46
 19/25 A kérdező kommentje:
a másik testvére külföldön él, a harmadiknak pedig gazdag palija van és nem látnak szivesen, lenéznek minket.
2022. jan. 14. 14:47
 20/25 A kérdező kommentje:
Mamámra haragszom amiért tudta hogy ilyen helyzetben vagyunk és mégis arra iratta a házat aki a legjobban keres és nem is lakik ott.
2022. jan. 14. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!