Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tehetnék anyámért?

Mit tehetnék anyámért?

Figyelt kérdés
Az van hogy már többször is elkergetett apám minket, ezért anyámmal albérletbe mentünk, viszont minimálbérből aligha lehet megélni, úgy hogy közben albérletet fizetsz. Apám visszahívott minket mondván, hogy többé nem lesznek gondok, éljünk békességben egymással. Mostanában viszont megint minden nap veszekedik apám vele, már anyám is, én is ki vagyunk idegileg. Mit tehetnék anyámért? Ha megint albérletbe költözünk, sosem lesz anyámnak saját lakása, és nekem sem, mert mikor keresetem lesz anyámnak fogok segíteni, így semmire sem fogom vinni az életben. Meg akarom ölni magam.

2022. jan. 14. 11:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
14:09 nem, nem törekedtek hogy saját lakásunk legyen, sőt még van egy tesóm is aki most a fél fizetését amit óvónőként keres, albérletre adja, mert nincs ahol lakjon, és nem szeretett itt lakni, mert nincs külön szobánk és kellett a magánszféra.
2022. jan. 14. 14:59
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívjak úgy, hogy diszfunkcionális/mérgező család.

Majdnem mindenki személyiségzavaros a történetben.

Te hány éves vagy, jó lenne tudni.

Ha anyukád többet keres mint apukád akkor hogy lehet hogy minimálbéren van?

Tesód ha még nincs 25,most januártól jóval többet keres mert nem kell személyi jövedelemadót fizetnie. A minimálbér is emelkedett, ezért anyukád is többet kell hogy kapjon mint eddig. Amugy nem hiszem el hogy minimalbéren van kórhazi ápolóként.

De ha van eü végzettsége akkor miért nem megy el a magán eübe dolgozni ahol minimum dupla annyit kapna?

Szerintem ő nagyon tehetetlen áldozattípus akinek szüksége van rá hogy rossz legyen neki. Őszintén szólva szerintem ő nem is akar igazából elköltözni.

Ha el akarna költözni akkor ezt kene tenni: anyukád menjen at a maganszektorba. Tesóddal hárman menjetek albérletbe és kezdjetek spórolni. Mindenki igyekezzen olyan állást találni ahol tisztességesen megfizetik. Így előre lehet jutni.

2022. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megpróbálom meggyőzni anyumat hogy változtassunk.
2022. jan. 14. 15:28
 24/25 A kérdező kommentje:
Egyébként igazad volt, utolsó, nem minimálbéren vannak, csak én nem tudtam
2022. jan. 14. 20:26
 25/25 anonim ***** válasza:

"Mamámra haragszom amiért tudta hogy ilyen helyzetben vagyunk és mégis arra iratta a házat aki a legjobban keres és nem is lakik ott."

Nem tudhatod, mi miért történt, és nem is a te dolgod.

2022. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!