Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire éri meg messzire...

SAMpernatural kérdése:

Mennyire éri meg messzire költözni az iskolától/munkahelyről az olcsóbb lakás/albi reményében?

Figyelt kérdés

1 órás út megéri?

(elsősorban Budapestet nézve)



2022. jan. 16. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Na meg mi az olcsóbb lakhatás?


Én azt látom, hogy a külső kerületek sem jelentősen olcsóbbak. 10-20 ezer Forint eltérésért meg mindenki döntsön el maga, hogy megéri-e.

2022. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Az a kérdés h valóban 1 óra-e az amit most 1 órának gondolsz? Ha mondjuk x településen laksz a vasútállomás közelében és a célállomás közelében van a munkahelyed, akkor lehet h ez jó. De pl ha autóval mész az állomásra és keresni kell a parkolóhelyet, mert mindenki ingázik, az szívás. Ugyancsak ha sokan ingáznak, akkor az út már korán reggel bedugulhat. Szerintem inkább nézz olcsóbb albérletet Budapesten.
2022. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vállalnám, néhány hónap alatt mosott rongy lennék az állandó fáradtságtól, korán kelés, későn hazaérés, nulla énidő - főleg, ha még esetleg a háztartás, főzés is rád vár (iskolásként ugye ez még nem opció).

20-25 perc alatt érek be pesten belül melóba, nekem ez az, ami vállalható. 30-40 perc lenne a max, ha nincs benne sok átszállás.


Dolgoztam Pesten belül úgy, hogy 55-60 perc volt az út (séta-villamos-hév-séta), és jártam egyetemre vidéken, hogy nagy mellénnyel bevállaltam az ingázást (10-15 perc út az állomásig + egy óra buszozás + pár perc séta ott).

Mindkettőnél csak az állandó fáradtságra emlékszem, hogy soha nem volt időm semmire.

2022. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!