Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jogilag meg szabad kérdezni...

Jogilag meg szabad kérdezni telefonban hogy az albérlő jelentkező roma-e?

Figyelt kérdés
A kérdéssel mindketten jól járunk, mert mind a ketten megmenekülünk egy felesleges körtöl.
2022. jan. 18. 19:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Így nyíltan nem szabad leírni/megkérdezni. Burkoltan belefogalmazhatod a hirdetésbe, csak egyrészt lehet hogy azt nem veszik figyelembe ("hát láttam hogy odaírta főnök de mi nem olyanok vagyunk haljak meg"), másrészt lehet hogy más bérlőjelölteknek sem lesz túl szimpatikus.
2022. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
De kerhetsz mondjuk kepet. Vagy messenger facetime videotelefont a bemutatkozashoz.
2022. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%
Add fel úgy a hirdetést, hogy a jelentkezéshez bemutatkozó levelet kérsz, arcképpel.
2022. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
#10-es, az én szememben az ismerősöd nem cigány.
2022. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

" bemutatkozó levelet kérsz, arcképpel."


Félek hogy ezzel sok potenciális fizető albérlőnek elveszem a kedvét a jelentkezéstől.

2022. jan. 18. 21:34
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

Igen, meg írasson motivációs levelet, és kérjen önéletrajzot. Valóban eléggé életszerű egy szutykos albérlethez...

Azért ne essetek á a ló túloldalára.

megétem a kérdezőt is, de ennyi kényelmetlenséget vállaljon már be azért, hogy utána havonta jó pénzeket kaszáljon az albijával. Hogy fogadni kell 5-10 jelentkezőt, amiből mondjuk 3-4 már látásra sem lesz szimpi esetleg.

2022. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
Látom, időközben a kérdező is válaszolt. Én is így gondolom. Én is béreltem évekig, de pofán röhögtem volna azt a tulajt aki ezzel kezdi, hogy fényképes bemutatkozást kér előre...
2022. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
Fényképet kérő hirdetésre bérlőként biztosan nem válaszolnék. A hirdetésbe nem írhatod, szóban el nem mondhatod, mert ha felveszik, megütöd a bokád. Nem nagyon tudod megspórolni ezeket a köröket. A nagyon nyilvánvalót hallod valóban, a kevésbé nyilvánvalót meg majd látod élőben. De én is úgy gondolom, hogy később lesz ebből ahhoz épp elég hasznod, hogy megérje a fáradozásaidat.
2022. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%

Nem kérdezheted meg. Ha szerencséd van, ő maga közli, pont azért, hogy feleslegesen ne fárasszátok egymást.

Én azt csináltam, hogy olyan oldalon hirdettem, ahol csak fényképes jelentkezők vannak.

2022. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy miért ne kérdethetné meg? Szerintetek melyik rendőr foglalkozna ilyennel? Persze csúnya dolog, de nem hallottam még ilyet, hogy ezért valakit feljelentenek....
2022. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!