Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne érezzem magam...

Hogyan ne érezzem magam rosszul, ha magamra költök?

Figyelt kérdés
Azzal nincs gondom, hogy ha meglátok valamit, és tudom hogy a baráti körömben erre szükség van és megvegyem. De ha magamnak.. na azzal vannak gondok. Rendesen bűntudatom van, szorongok és rosszul érzem magam. Legyen az ruha, edény vagy bármi. 21 vagyok, minden félreértés végett.

2022. jan. 23. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dettó ugyanez,ha személyesen magamra kell költeni azt mindig pénzkidobásnak érzem,de ha a páromról van szó sosincs szó erről. 24F
2022. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam rosszul érezni magam, ha magamra, esetleg másokra költök.Nem szoktam sokat egy vásárlás alkalmával elkölteni. Akkor viszont rosszul érzi magát az ember, mikor hazaértem, aztán kapom az e-maileket a pénztárosoktól, akiket csak látásból ismerhetek, hogy mit kellett volna vásárolnom, mikor célszerű felkeresnem őket az akció miatt. Ez nem így működik. Mindenki a saját életét szokta irányítani, mert az a célszerű.
2022. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szimpla nadrágot is bűntudattal veszek, vagy meg sem veszek, pedig nem sok ruhám van, de pont ezért, mert lebeszélem magam róla. Ami kell, azt is tudom halogatni, hogy nem sürgős, ilyesmi.
2022. jan. 23. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ez volt az én kérdésem hasonló problémára:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Amit nekem ajánlottak itt az nálam nagyon bevált. Szerintem neked is megér egy próbát.

2022. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"és tudom hogy a baráti körömben erre szükség van":

Ezt kifejtedéd bővebben, hogyan érted?


Az, hogy magadra költs, azt kell elfogadnod, hogy megdolgozol érte? Több leszel tőle, fejlődsz tőle, pl. mert éhes vagy, és kaja kell? Ha igen, akkor nem szabad sajnálnod magadtól a dolgokat.

2022. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös

Arra gondolok, mikor van valami, névnap szülinap, ilyesmi, és előtte elejtenek 1-2 morzsát, hogy mondjuk de jó lenne egy ilyen párna vagy takaró vagy mittudomén :D

Aztán eljön az idő, és odaadom :D

3 műszakban dolgozok, de nehezemre esik, bármit venni magamnak😂

Egyszerűen nem érzem, hogy megérdemelném

2022. jan. 24. 01:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Én utána igyekszem minél többet használni az adott dolgot. Még egy 2ezer forintos nadrág után is cinkelem magam vele, hogy minek vettem meg, nemhogy bármi más után :D Néha még kajára is azért nem költök, mert félek elkölteni magamra ennyi pénzt.... :D
2022. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es, úristeeen ez annyira én😂😂😂
2022. jan. 26. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!