Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gyeden vagyok a kislányomnal...

Gyeden vagyok a kislányomnal hamarosan szulok, és sos el akarok költözni a bántalmazó környezetből ahol élünk. Pesten mennyi az esély H van lakás 70-80 + rezsiert?

Figyelt kérdés
Nézegettem jófogás ingatlan.com, Facebook de eddig semmit nem találtam
2022. máj. 8. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoba van ennyiért, lakótársakkal.
2022. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

OKIT – 24 órában hívható krízisvonal


Az Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat szolgáltatásának elsőrendű célja, hogy segítséget nyújtson a kapcsolati erőszak, a gyermekbántalmazás, a prostitúció- és emberkereskedelem áldozatainak és szükség esetén gondoskodjon az elhelyezésükről.


Az Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat a nap 24 órájában, Magyarországról ingyenesen elérhető a 06-80-20-55-20-as telefonszámon.


Hívja az OKIT vonalát, ha:


menekülnie kell otthonról

kríziszállást keres

2022. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nane egyesület [link]

Drukkolok!

2022. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a keret nagyon pici sajnos, a 20 nm-s kulvarosi lakasok is 100 e körul vannak. Drukkolok hogy legyen megoldas
2022. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lesz megoldás csak várnom kell ... Édesapám meghalt és az örökségből tudok önerőt félre rakni és lakast venni magunknak hitelre de az még lehet évek is.. addig kénytelenek vagyunk maradni. Sajnos
2022. máj. 13. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!