Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni de nem...

Öngyilkos akarok lenni de nem merek mert félek hogy nagy fájdalmat okozok a környezetemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és lehet olyan nagy gondban vagyok, ami visszafordíthatatlan. És ha igaz, akkor már nem csak az én életemről szól, hanem egy új életről is... Akit én egyáltalán nem akartam! Bár ez még egyaltalan nem biztos de ahogy telnek a napok és nincs semmi, egyre inkább megbizonyosodok benne.

Eddig is voltak öngyilkossági gondolataim bőven, de most már tényleg úgy érzem meg kellene tennem.

Jelenleg munkában vagyok, de nem is igazán tudok koncentrálni, szétestem, titokban sírok a mosdóban stb.

Szüleimmel élek még de apám ma elment egy kéthetes üzleti útra, anyám meg csak este 9kor ér haza a munkából. Én 4 körül, mi lenne ha addig meg tenném? Annyira nem akarok nekik örökké tarto fajdalmat okozni, de az érzés amit most átélek semmihez sem fogható, és az lenne a legjobb ha megtenném. Egyes emberek még meg is érdmelnék. Mit tehetnék? Nagyon rosszul vagyok.



2018. szept. 19. 08:56
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést is én írtam ki, csak a tisztánlátás érdekében.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. szept. 19. 09:04
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség folyamán lehet, hogy a hormonok pozitívan lesznek ráhatással a hangulatodra.

Sokmindent nem tudok tanácsolni, érdemes lenne elgondolkodnod, hogy mióta és mitől romlott így meg az életed, akár miattad, akár mások miatt. Persze mondhatom a szakembert is, de nekem is kéne, mégse megyek el, mert túl nagy erőbefektetés, mire találok bárkit, és az se biztos, hogy rendszeresen mennék hozzá, plusz általában fizetősek, ha pedig nem, ki tudja mikor kerülnék sorra, addigra akár eret is vághatnék, ez ilyen.

Én még várnék egy kicsit, beszélnék anyummal, és elmondanám,ha nem tudja, utána pedig beszereznék egy beutalót, vagy valamit háziorvostól, mindenesetre mindent elmondanék neki, amit tudhat erről, és lehet, hogy sürgősen tud valamit intézni. és szerezz be valami idegi nyugtatót.

2018. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal beszélgess erről este. Nem szabad öngyizni - az ő életüket is végleg tönkretennéd.
2018. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Mindenki tud mindent a családban, és egyáltalán nem biztos hogy terhes vagyok...
2018. szept. 19. 09:07
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
"Egyes emberek még meg is érdemelnék" - tehát bosszút akarsz állni a felelőtlen férfin. De sajnos ez nem így működik: anyád-apád halna bele az elvesztésedbe, a fickót pedig nem érdekelné. Ne tedd!
2018. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Akkor mi a baj? Nekem ez eleg kusza, pedig elolvastam a masik kerdesedet is.
2018. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Semmiképp SE tedd meg, mert mindig van megoldás és kiút. Írd le mi az a nagy gond és itt a monitor túlsó végéről próbálunk segíteni.



Ezt az oldalt ajánlom figyelmedbe:

[link]

2018. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
94%

Ha jól értem nem akarod a gyereket. Biztos sokan le fognak pontozni, de menj el abortuszra. Ha megölnéd magad miatta akkor neki szegénynek mindegy is. Egyébként meg ha ilyen lelki állapotban vagy, simán kimaradhat a menzeszed a stressztől is. Amíg nincs pozitív teszt addig nem tudhatod. Ne kapkodj el semmit, mert lehet mire megbánnád, késő lesz. Ha gondolod írj priviben, volt már tapasztalatom hasonló helyzettel, szívesen beszélek róla.

És vegyél egy terhességi tesztet sürgősen!

21/L

2018. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Már csináltam kettőt a napokban, mind negatív.
2018. szept. 19. 10:04
 10/45 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem jön. És csináltam olyan dolgokat, amikből simán lehet probléma, megbántam és sosem csinálnám újra de hát emberből vagyunk hibázunk. Nos most én lehet hogy óriásit hibáztam.
2018. szept. 19. 10:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!