Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 320.000Ft-os fizetés mellett...

320.000Ft-os fizetés mellett max mennyiért vehetek ki lakást (albérlet)?

Figyelt kérdés

Sosem éltem még egyedül de most eljött ennek is az ideje.


Nettó 320.000Ft a fizetésem és most albérletet keresek Budapesten. Nem tudom mi az az összeg amennyiért érdemes nézegetnem hogy maradjon kajára meg más egyébre is azért? Nem költök sokat egyébként, kaja se sok kell (26 éves lány vagyok és nem akarok mindennap húst enni).


Ti mit mondanátok? Mennyiért tudok nézni albérletet maximum?


2022. máj. 16. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, hogy vannak e távlati terveid és szeretnél e önrészre gyűjteni, legalább havi 100-at félretéve.

Ha igen, akkor én szobát vennék ki, ami rezsivel együtt 80 körül mozog.

Ha nincsenek ilyen terveid, akkor olyat keress, ami rezsivel együtt 150ezer.

2022. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Teljes lakást rezsivel 150-ből ki lehet hozni (max 110 berleti díj).

Csak ebben az esetben pont megélsz, de nem fogsz tudni félretenni.

Szóval lejjebb adsz az igényekből, és lepukkant lakást veszel ki vagy külvátoaba költözöl, esetleg szobát bérelsz. Én a szobabérlést annyira nem ajánlom.

Mondjuk jobb ha képben vagy azzal, hogy a húsnál csak a tészta olcsóbb, ha spórolós szemmel nézed. A zöldség nagyon drága.

2022. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!