Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bevállalnál egy költözést, ha...

Bevállalnál egy költözést, ha jelentősen olcsóbb a másik albérlet?

Figyelt kérdés

Jelenleg 240ezer Ft a mostani, egy ikerház, 130nm, de nem használunk csak kb 65-ot belőle, mert az emeletre nem járunk fel.

A másik lehetőség csak 135ezer Ft és egy 50nm- és kényelmes lakás.

Rezsi kb ugyanaz. Te bevállalnál egy költözést?



2022. jún. 18. 05:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
2 kisgyerekkel koltoztem, megis mi benne nehez #9?
2022. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
130 m2-es 3 szobás saját lakásból, millió kacattal költöztem 2 kisgyerekkel 5 év alatt 2x, mert így hozta az élet és nem haltam bele. Pedig még havi 100ezret sem nyertem vele.
2022. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

11, Gyakorlatilag minden nehéz volt velük. Nálunk a költözés nem csak egy sima költözés volt hanem egy felújítás és költözés volt. Több hónap volt az elhatározástól a végéig. Sok cucc már át volt pakolva az új lakasunkba, de még nem lehetett beköltözni mert meg nem volt kész valami (pl a fürdő) és kvázi két helyen laktunk.

Nehéz volt pl megszervezni a felügyeletet. Mindig láb alatt voltak vagy éppen betegek voltak. Aztán nehéz volt atszoktatni őket másik óvodába.

Szóval nem feltétlenül arra a 2 napra gondolok amikor a cuccaink nagyrészét atkoltoztettuk, hanem az egészre úgy ahogy volt.. Gyerek nélkül biztosan kevesebb szervezést igényelt volna a szitu

2022. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
De hát én vagyok a béna balfsz anyuka, tudom. itt mindenki más szuperhíromuter.
2022. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#13

Én nem igazán értem, hogy a te saját lakásodon végzett felújítási nyomorod, mennyiben válasz a Kérdezőnek?

2022. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem költözik 13-as!

Egyik bútorozott lakásból átmegy a másikba.

Csak nem olyan emberfeletti feladat a személyes cuccaikat berakni egy bőröndbe - gyerek ide vagy oda - hogy ez ne érjen meg havi 105ezret, ami a zsebükben marad! ...különösen, ha gyerek van...

2022. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen, de azért ez az eszme futtatásod is annyira érdekes, hogy nem költözik csak átmegy az egyik bútorozott lakásból a másikba. Attól, hogy nincsenek saját bútoraink és háztartási gépeink, még rengeteg cuccunk van, személy autóval kb 4-5 kanyar. És igen, le kell majd szervezni a gyerek mellett.
2022. jún. 20. 06:05
 18/22 anonim ***** válasza:
67%

#11 vagyok.

Mifele szervezes? En butorostol koltoztem. Fel nap alatt megvolt.

Most meg mas orszagba keszulunk koltozni, ugy hogy sok cuccot viszunk magunkal, es az sem akkora tragedia mint a #13 tapasztalata.

2022. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Költözés mellett döntöttünk.

Már épp folyamatában van.

Átszámolva nem havi 105, hanem összesen 70 ezerrel lesz kevesebb a kiadás, ennyit spórolunk havonta.

A sok személyes holmiból is összejött egy furgon cucc.

De végül megéri majd .

2022. jún. 29. 07:48
 20/22 anonim ***** válasza:

#19

Jó döntés!


De hogy sikerült "csak" 70-re kihozni a differenciát?

2022. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!