Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az albérlők miért tekintik a...

Az albérlők miért tekintik a bérelt lakások tulajdonosait az ellenségüknek, miközben az az igazság, hogy ők sokkalta inkább a jótevőik?!

Figyelt kérdés

Ha nem volnának bérbeadók, akkor hol laknának az albérlők?

Az államot nem érdekli, hogy ki hol lakik, több alternatíva pedig nem nagyon van.

Vagyis bérbeadók nélkül mehetnének a híd alá.



2022. jún. 22. 17:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
#justiceforlandlords
2022. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A 6-os pontosan leírta a kétarcú albérlők típusát.
2022. jún. 22. 20:05
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Elfelejtetted bevenni a nyugtatóidat?
2022. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

A befektető addig adja ki, illetve addig vásárol lakást, amíg megéri.

Amikor már nem éri meg, mert magasabb a banki/állampapíri kamat, vagy más befektetés mint a bérleti díj, akkor már nem fog lakást venni/kiadni.

Akkor lesznek gondban az albérlők.

2022. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Három albérletben éltem eddig elvált férfiként. Kettőt úgy adott el a tulaj,értesítés nélkül,hogy akkor jött be kulccsal az új vevővel lakásnézőre, amikor éjjeli munka után nappal aludtam.Arra ébredtem,hogy ott beszélnek az előszobában.És még a tulaj volt megsértve, mert otthon voltam.

Nem hiszem, hogy a műszakbeosztásom le kellett volna adni neki.


A másik egyszerűen közölte, hogy megvették a lakást és két hetem van elmenni.

A harmadiknál pedig a 17 éves gyereke kiverte a hisztit és nem akart a szülőkkel maradni. Így nekem kellett mennem, egy hónapon beül.

Mind a három esetben volt közjegyzői, mégis így jártak el. Mondjuk annyi korrekt ,hogy a kaucióval elszámoltak.

Szégyen nem szégyen, de vissza kellett költözni anyámhoz, mert nem bízom a tulajokban.

Rendben,minden rongálódás nélkül adtam át a lakásokat.

2022. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Még annyit, hogy ahonnan a 17 éves tyúk miatt ki kellett költöznöm,nos ott a csaj bulikái miatt több feljelentés lett és a lakást is lepukkantották. Találkoztam szomszéddal,aki elmesélte és visszasírt engem...
2022. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, tehát mindenki, aki nem szidja habzó szájjal a főbérlőket, az maga is az, mert csak neked lehet igazad?
2022. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

Aztán látod, mindezek ellenére ők a jótevőid voltak a kérdező szerint.

2022. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert hülyék. Pont ugyanannyira, mint azok, akik szerint jótevők a bérbeadók.

Ez egy üzleti kapcsolat, sem ellenségek, sem jótevők, barátok nincsenek benne, csak üzletfelek, akik jó esetben kölcsönösen korrektek is egymással.

2022. jún. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
0%

Az, hogy jótevő a bérbeadó, az túlzás. Pénzért csinálják.

Az albérlők döntő többsége meg azért utálja eleve a bérbeadót, mert irigy! Írígyli, hogy a bérbeadónak van lakása, neki meg nincs. Irigyli, hogy a bérbeadó "a semmiért" kap sok forint bérleti díjat - amit a bérlő sokszor fáradtságos munkával szerez meg. (Abba persze nem gondolnak bele, hogy a lakásnak is van bekerülési költsége, meg annak a felújítása egy-egy lepusztítás után - költség.)

2022. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!