Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan mondtátok el a szüleite...

Hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy elköltöztök?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, egy hónap múlva az egyetem diákotthonába költözök, a saját városomban.

A covid előtt 4 évig kollégista voltam, illetve 2 évig utána albérletben laktam, akkor még a szüleim segítségével. Nekem nagyon hiányzik az önálló élet, itthon semmi magánéletem nincs, most már anyagilag is felkészült vagyok arra, hogy egyedül éljek.

Úgy érzem, hogy a szüleim ki fognak nevetni, hogy elköltözök, ráadásul nem is albérletbe. Tudom, hogy ezen túl kell esni, de egész életemben terrorban éltem velük, és az elmúlt 2 év, amit itthon töltöttem, nagyon visszarántott a félénk kislány szerepbe, amiből sikerült kikerülnöm a 6 év alatt.



2022. aug. 1. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés?

Felnőtt ember a tényeket közli és kész.


Mi az, hogy "ki fognak nevetni"? Dedós vagy? Ők dedósok? Kit érdekel.


Én például sosem mondtam semmit, csak a tényeket, kollégium után már egyetem közben albérletbe mentem szobát bérelve, majd ez ment tovább munka mellett, később teljes albérlet majd saját lakás.

2022. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
18 éves voltam, összepakoltam,nem is köszöntem el, asztala viszta. Azóta is boldog ember vagyok. Azt bánom, hogy miért nem 16 évesen szöktem el. Csak tönkretették az életem.
2022. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!