Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem fogom tudni kifizetni az...

Nem fogom tudni kifizetni az albérletet, de amióta itt vagyok rendesen fizettem,illetve van szerződés is,csak sosem adott nyugtát,hogy fizettem volna. A tulajdonos kidobhat,úgy hogy nincs közjegyzői hitelesítés?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem ezt a pattogást, hogy “nem fizet adót”, “nem adott számlát”, “lehetne megértő”.


Honnan tudod hogy nem adózik? Kértél átvételi elismervényt? Ha eddig nem volt probléma akkor most miért az? Vagy ha eddig is probléma volt, akkor miért maradtál ott?

Mire fel lenne megértő? Miért nem vagy TE megértő, hogy bizony ha egy szolgáltatást igénybe veszel, AZÉRT FIZETNI KELL!

2022. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kered a szamlat,nem kell adnia. Megirja maganak es elteszi.


Van aki nem valtja ki az adoszamot es andlkul adozik. Evente fizeti az adot majusban.



Ha van szerzodes,biztos befizeti az adot.

2022. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:
Jó, és az mióta törvényes hogyha kiköltözök fűtési szezonban levon a kaucióból 40 ezer Ft-ot?
2022. szept. 11. 16:06
 14/68 anonim ***** válasza:
68%

Te már fűtesz, most nyáron???

Keress gyorsan másik bérbeadót, másik lakást. Máskor elismervény nélkül ne adj ki egy fillért se! Most nem tudod bizonyítani, hogy fizettél! És ha a bérbeadó azt mondja, hogy hónapok óta nem fizetsz??? Ember, gondolkozz!!!

2022. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
100%

Az azért törvényes, mert a gázszámlát utólag kapja meg a fogyasztásod után, nem akkor mikor kiköltözöl.

Amúgy ha most esedékes a kiköltözésed, akkor viszont egyezkedjél erről a tulajjal, mert most még nincs fűtési szezon.

2022. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem fog kirakni,mert nincs közjegyző hitelesítés
2022. szept. 11. 16:27
 17/68 anonim ***** válasza:
93%

Van szerződésed de nem tudod bizonyítani hogy fizettél. Ebben az esetben a tulaj mondhatja hogy egy éve használod a lakást ingyen ezért simán kirakhat.


A lakáskiadás egy üzlet. Hülye voltál hogy nem dokumentáltad le a díjfizetést. A tulaj helyében nemfizetés esetében egy hét alatt kiraknálak. Zárcsere és a cuccaidat az ajtó elé raknám.

2022. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
Mindent kifizettem eddig ti rosszindulatúak
2022. szept. 11. 17:12
 19/68 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy az előző írja. Repülnél tőlem napok alatt. És nem te lennél az első…
2022. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
Csak nem tudnátok ti sem kirakni😛
2022. szept. 11. 17:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!