Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nem fogom tudni kifizetni az...

Nem fogom tudni kifizetni az albérletet, de amióta itt vagyok rendesen fizettem,illetve van szerződés is,csak sosem adott nyugtát,hogy fizettem volna. A tulajdonos kidobhat,úgy hogy nincs közjegyzői hitelesítés?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, nem te lennél az első.
2022. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%
Fog még téged kellemetlen meglepetés érni, kérdező.
2022. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nincs közjegyző által hitelesítve a szerződés nem tud kirakni
2022. szept. 11. 17:47
 24/68 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közjegyzős szerződésed akkor mi véd téged?
2022. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%
23. Akkor is ki tud rakni. Lehet, hogy nem olyan hamar, mint egy közjegyzős szerződéssel, de ki tud rakni. Ha van esze a tulajnak, akkor meg megoldja "okosba". Már ha érted.
2022. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted foglalkozok én közjegyzővel?

Egy bérleti szerződésem sem volt eddig közjegyzői okiratba foglalva.


Egy lakóm lépett le eddig fizetés nélkül: kétszer szépen kértem hogy ugyan fizessen már, harmadjára kevésbé barátságosan. Csodák csodája, azonnal tudott fizetni.


Kétszer fordult elő, hogy lakók azt hitték fizetés nélkül lakhatnak egy szobában: mind a kétszer az utcáról/lépcsőházból szedték össze a cuccaikat.


Egyszer fordult elő, hogy kiköltözéskor (minden fizetve volt rendesen) azt hitték, hogy akkor pakolják el a cuccaikat amikor nekik esik jól, + a macskát ami mindent összegányolt. Az új lakó költözött volna, szerettem volna rendbe rakni a szobát.

Szintén a ház elől szedték össze a macskát és a holmijukat.


Ugyan így járnál te is, hidd el!

Sokan azt hiszik jampik, nagy a pofájuk, de csak járatják. Jönnek bírósággal, rendőrséggel, de csak addig amíg emberükre nem lelnek.


Hidd el, te sem vagy több, ugyan úgy szórnám ki a cuccaidat az erkélyről mint mindenki másét, aztán ha emberkedsz, még egy pofonba is belefuthatsz.


Sok sikert a nemdizetéssel!

2022. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, nem tudod, vagy nem akarod megérteni, hogy Te vagy a vesztes helyzetében és nem a tulajdonos?
2022. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:
#26 vegyél szerintem vissza,mint a szart úgy kihasználnálak😆😆😆
2022. szept. 11. 18:15
 29/68 A kérdező kommentje:
Ti nem fogjátok fel,hogy vannak jogszabályok ami ellen nem tudtok tenni, csak sok ember nincs sajnos vele tisztában, ha megpróbál kirakni,akkor megyek az illetékes jegyzőhöz,és birtokvédelmet veszek igénybe
2022. szept. 11. 18:17
 30/68 anonim ***** válasza:
100%

Jó, kérjél birtokvédelmet, de akkor is ki fognak lakoltatni. Tulajdonképpen illegális lakáshsználó vagy, bizonyítani sem tudod, hogy te mióta laksz ott.


Ha most kihívja a rendőröket, hogy betörtél, nem tudod bizonyítani, hogy nem törtél be, itt helyben elvitetnek.

2022. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!