Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi az a minimum kereset,am...

Mennyi az a minimum kereset,amennyivel elköltöznél otthonról albérletbe?

Figyelt kérdés
2022. szept. 16. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
350 ezerrel költöztem el, 300 ezer körül már meggondoltam volna.
2022. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól, hogy hová költözöl. Budapest és Bumugyaháza között óriási a különbség, de nagy a különbség Budapest egyes kerületei, vagy Budapest, Miskolc, Szeged és Esztergom között.

Ahova akarsz költözni, ott érdeklődj a hirdetések felől.

2022. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: Megnézed mennyi lenne az albérlet + rezsi, mennyit költesz havonta + mennyit szeretnél félreenni és meg is van a nagyságrendi összeg.
2022. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Budapestre MOST 500 nettó alatt nem költöznék.

Ha a lakás nagyon “olcsó”, mondjuk 120ezer akkor is lesz havonta rezsivel 200eFt. Az étel és minden egyéb ára a csillagokban és ez még a kezdet! Szobával meg az a gond, hogy egy többszobás lakást nem lehet átlagrezsivel üzemeltetni, a 6x-os rezsiárat fizetve meg ott vagy, ahol a part szakad.

Akinek most nem muszáj költöznie, az maradjon otthon!

(Vidéken legalább lesz mit enni…)

2022. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

"Vidéken legalább lesz mit enni…"


És mégis mit? Ja tudom vidéki ember mindent is magának termel, főleg most amikor rekord szárazságokkal kell számolni minden évben...

2022. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

#5

4-es vagyok

Hogy mit lesz enni, az majd kiderül. Én is vidéki vagyok, sőt falusi, nekem nem kell bemutatnod a vidéki létet!

Egy biztos, hogy akármilyen koldus kaján leszünk - de senki ne legyen, a városi sem! - jobbak az esélyek, mint városon.

2022. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En eleve nem koltoznek alberletbe.

2 evet laktam a felesegemmel alberletben mert kulfoldon vagyunk es itt kell legalabb 2 ev munkaviszony hogy hitelkepesek legyunk. Magyarorszagon ha jol tudom par honap munkaviszony utan mar kaphatsz lakashitelt.

Videken netto 600.000 havonta es akkor 2 ev alatt osszesporolnek 8 milliot. Utana vennek egy regebbi hazat hitelre.

Mikor elkoltoztem akkor 150.000 sem volt a nettom, igaz hogy akkoriban 10 milliobol lehetett venni egy kadarkockat. Most meg 20 millio a felujitando kadarkocka...

2022. szept. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az étkezésre, tisztítószerekre és hasonló kiadásokra mennyit érdemes számolni? Otthon főznék, is rendmanias vagyok, sokat takarítok
2022. szept. 18. 00:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyit számolj ezekre, mint amennyit most költesz rájuk (költenek a szüleid). Ha otthon főzöl számolj a gáz- (villany-)-fogyasztás költségeivel (kérdezd meg a szüleid, rokonaid, szomszédaid, barátokat.
2022. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!