Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kivettük egy ismerősöm lakást...

Kivettük egy ismerősöm lakást kiderült hogy (Inszol lakás) bérleti szerződést nem írtunk mert "megbizunk"egymásban (ő kérése volt).majd tegnap be jelentette hogy Januárban költözik vissza így lajuk le a kauciót.?!

Figyelt kérdés
Viszont van egy 4hónapos babánk megteheti hogy kirakjon minket?(hozzá tenném még hogy minden bejelentkezés nélkül jön kb heti 2*.mit tehetünk?
2022. nov. 16. 08:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

Én sem értem a problémát. A gyerekkel akarsz takarózni?

Kit érdekel hány helyen van leadva a cím meg a védőnő!?

Korrekt volt, szólt, a kauciót is le lehet lakni időt is kaptál hogy másikat keress. Mi a nyígás tárgya?

Hogy neked gyereked van? Senkit sem érdekel. Komolyan kezdek hányni ezektől az emberektől akik azt hiszik sokkal többet érnek és mindenki segítse őt mert gyereke van. 🤢🤢🤢

2022. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
21/ki beszélt arról hogy bárki is a gyerekével akar takaarózni?! Látszik hogy neked nincs és ilyen embernek nem is ajánlok gyereket állatot sem
2022. nov. 16. 13:10
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát te...

"Viszont van egy 4hónapos babánk megteheti hogy kirakjon minket?"


Itt épp a gyerekkel takarózol.

2022. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
20/ nem a te adóból tartasz el drága szivem!!kicsit el vagy tévedve🤣🤣🤣
2022. nov. 16. 13:12
 25/29 anonim ***** válasza:
95%

Egy 9 éves lányom van te szánalomhalmaz. 😅 Saját lakásban normális körülmények között.

Szóval kicsit vegyél vissza az arcodból.

Tudom hogy szar ha kimondják az igazságot.

A kérdésedre 100%os válaszokat kaptál. Arról senki nem tehet hogy különbnek érzed magad mindenkinél mert van egy 4 hónapos gyereked.

Szóval konkrétan mi a nyígás tárgya???

2022. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit is akarsz tulajdon képpen?

Szinte bárhol is éltek 80ezerért kb. ajándék volt a lakhatás.

Aki albiban van az számol azzal h bizony ha csak szerződésben nincs más, bármikor szólhat a tulaj h költözz.

Attól h neked most gyereked van miért változtatna ez bármin?


Mielőtt belekötnél, nekem is vannak gyerekeim, sőt az elsőt bérelt lakásba vállaltuk.


Az a baj h tényleg a hozzád hasonló emberek miatt van nagyon nehéz dolguk a kisgyerekeseknek, akik szeretnének bérletet találni!

2022. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"az fel can tüntetve hogy mennyit fizetünk neki"

HOL van feltüntetve, ha nincs semmiféle szerzödés?

"védőnő születése óta ide járt hozzánk és ez a cím van leadva mindenhol 9hónapja lakunk itt"

Ha ingyen engedte volna meg, hogy ott legyetek, akkor is ugyanezt látná a védönö!

SEHOL NEM DERÜL KI, hogy nem szivességi lakáshasználók vagytok, miven NINCS semmiféle papírotok arról, hogy bérelitek fizetség fejében.

2022. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért nekem ez nagyon kamuszagú.

Szerződés nincs, de a foglalóról van papír, két tanúval... na persze.

Abban mi áll, hogy mire adtátok a foglalót?

2022. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
87%

"nem a te adóból tartasz el drága szivem!!kicsit el vagy tévedve"


Hányféle jogcímen is kapsz pénzt az államtól??

Azokat pont a mi adónkból kapod, te kis nincstelen.

2022. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!