Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fent tudnék tartani egy...

Fent tudnék tartani egy albérletet egyedül kb 300000 forintból?

Figyelt kérdés
300 000 forintot keresek, el szeretnék költözni itthonról. Teljesen egyedül,albérlettel és mindennel együtt, fent tudnám tartani magam?
2022. nov. 29. 12:07
1 2
 11/13 mindentudó99 ***** válasza:
Az se jó ha pénzt az se ha nem. Akkor elmentek bevásároni mikor sok minden kell és te fizetsz
2022. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%

Minimum hat havi tartalekod legyen a koltozes elott.

Amig otthon vagy addig probalj ugy kijonni a 300 ezerbol, hogy havi egy szazast fejben leveszel a leendo alberletedre+ meg egy 30-st a leendo rezsire. Marad 200 ezer forint, ebbol egyel, szorakozz esrakj felre.

2022. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha jól értem, az égvilágon semmit nem kérnek el a szülei, ingyen lakik és eszik. Úgyhogy gond nélkül el lehet rakni 200-at, vagy még többet is. Ha hozzászokik, hogy minden pénzt elver, akkor később is nehéz lesz ezzel leállni.

Nekem ez mondjuk elég furcsa, hogy elverni a fizetést. Egy majdnem felnőtt ember. Mikor én kezdtem keresni, akkor eszembe se jutott ilyesmi. Továbbra is az volt a mérce, amihez addig szoktam, hogy arra költöttem, amire szükségem volt. Már 12 évesen se annyit költöttem, amennyi pénzem volt, hanem minden pénzkiadás előtt végiggondoltam, hogy mennyire van szükségem arra a dologra, ér-e annyit, mint amibe kerül. Ez azzal járt utána, hogy az osztálytársaim úgy néztek rám, mint akinek mindig van pénze, ha kell valamire, pedig szerintem nem kaptam többet, mint ők. Nekem pl. soha nem volt fix zsebpénzem. (Talán ezért is tanultam meg takarékoskodni, mert nem tudtam, mikor jön a következő adag.) De nem is vettem még fel hitelt semmire.

2022. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!