Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Előző albérlő: indiai férfi,...

Előző albérlő: indiai férfi, középkorú. Mennyire tisztálkodnak?

Figyelt kérdés

Új albérletbe költöznék. Az előző férfi indiai volt, középkorú, és elvileg azért költözött el, mert jött Magyarorszagra a felesége és a gyerkőce, és ennyien már nem fértek volna el kényelmesen a lakásba.


Ennyi infóm van róla, hogy hol dolgozott stb, azt nem tudom.


Ugye Indiában nem nagyon szokás tisztálkodni a víz szennyezettsége miatt...

és ugyanazt a kanapét, ágyat, fotelt, ruhásszekrényt használnàm mint ő.


Szerintetek mennyire higénikusak az itt élő indiaiak?

Tusolnak, tisztálkodnak rendesen és a ruháikat rendesen mossák?


Ti költöznétek olyan albiba ahol indiai férfi lakott( nő nem volt a háznál, szoval magának kellett mosni stb )

Aludnátok olyan ágyban, ahol indiai aludt?


(Nem vagyok rasszista, morálisan, etikailag mint ember semmi bajom velük, a vallásukat is nagyon tisztelem, de a tisztálkodás egy más kérdés.

Egy költözés épp elég stresszel jár ( rengeteg a cuccom ) nem kell még az is hogy rogton az elejen baj kegyen az uj albimban, vagy agyi poloska, vagy barmi ilyen. )


vagy inkább nezzek masik lakast?


26 / nő


2022. dec. 16. 04:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
97%
Ágyba mindenképpen vennék egy ágybetétet és rá új lepedőt, párnahuzatot. A többi dolgot letisztítanáb csak, ha egyébként nem olyan vészesen koszos, vannak jó tisztítószerek a piacon.
2022. dec. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Annyira tisztálkodnak, hogy amikor a multihoz jöttek indiából dolgozók, el kellett nekik magyarázni, hogy a vécézéshez wc papírt kell használni és nem, azt nem a papírtartóba kell begyömöszölni szarosan, hanem a vécébe kell dobni és lehúzni. valamint hogy a közös tejből, citromléből nem közvetlenül a dobozból/üvegből kell inni, hanem tölteni kell belőle. meg ilyesmik.
2022. dec. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló


ez egy kihajtható kanapé, sajnos nem opció hogy ágybetétet vegyek, mert nem fakeretes az ágy.


hanem egy kihajtható kanapé.


Sanytol textil fertőtlenítővel ha végigfújom az jó lehet?

Vagy inkább válasszam a másik lakást? ( a másik lakásban még senki nem lakott, viszont a kozlekedese kicsit rosszabb / macerasabb )

2022. dec. 16. 08:03
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

ha jó az albi, mindenképpen szeretnél ott élni, akkor nem az indiaival kell foglalkozni, hanem a hatásos, megnyugtató fertőtlenítéssel.


Olyannal, ami tutira kiírtja a bacikat, vírusokat, poloskát, ágyi retteneteket.

Először is porszívózás, lemosás bármivel, majd ha minden tisztának látszik, akkoramkölcsönzött ózongenerátorral naponta többször fél órányit ózonozol. Verhetetlen megoldás.


Ablakok, ajtók csukva, amíg a generátor fúj, aztán szellőztetés, majd pár óra múlva újból ózonozol..


Steril szobád lesz. Az indiait felejtsd el. Ha valamiért visszajönne, akkor már ne engedd be, majd te kidobod a cuccát.

2022. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Egy vékony ágybetét arra is tudsz venni az nem matrac, de én sose tudtam hogy ki lakott ott elöttem ha a lakas tisztának/igényesnek tűnt kivettem. Ha egy budös igénytelen ember lakta volna azt éreznéd.
2022. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Az meg van, hogy az utazásaink során -pl. a hotelekben- már rengetegen aludtak ugyanazokban az ágyakban?? Laktak ugyanazokban a szobákban, és használták előttünk ugyanazokat a wc-ket is?!

Még sem problémázik ezen senki.

2022. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy hostel még durvább lehet, mert az kimondottan a pénztelen, igénytelen csövesek gyűjtő és alvóhelye.
2022. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Indiai és indiai között is van különbség.

Tudok olyan cserediákról, aki igenis fürdött, sőt, követelte az ásványvizet, hogy csak abban hajlandó fürödni.


Ami a lakást illeti, bérelhetsz kárpittisztító gépet, stb.

Utánanézel, pár nap alatt teljesen megnyugtatóan ki lehet takarítani a lakást. Ez egy egyszeri kiadás és egyszeri meló, kár ezen túlgörcsölni.

2022. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem csak fertőtlenítés kell. Ne parázz.
2022. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy a tulaj teljesen kitakarította az egészet, csak nem szutykosan adja át a lakást.

De nagyon túlliheged.

Viszont mondom ezt úgy, hogy egyszer voltam egy magyarországi afgán ember lakásában vendégségben tök spontán. Nagy rend és tisztaság nyugodt szívvel ültem le, de olyan mocskos kádat még életemben nem láttam, mint ott. Sajna a konyhába nem mentem be, most, hogy újra eszembe jutott, kíváncsi lettem volna rá, de szerintem az is tiszta volt. Mindenesetre finom kajával kínált, és nem volt semmi bajom tőle.


Nem kell ennyire rettegni.

2022. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!