Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Fogok találni albérlőt ezzel...

Fogok találni albérlőt ezzel a feltétellel?

Figyelt kérdés

Több tízezer fős városban lévő kis garzonom adnám ki úgy, hogy én is ott lakom, tehát lakótársat keresnék. Gyalog 1.5 km-re lakok az egyetemtől.


Van rá esély, hogy így jelentkezik valaki?



2023. jan. 16. 20:10
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
90%
Ha társaságra vágysz, akkor elmehetnél inkább te egy albérletbe, ahol közösen laksz másokkal, de lehetne egy külön szobád. És a lakásodat pedig kiadhatod egy párnak.
2023. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
80%
És a 35 nm-es lakásban van 2 db ágy, vagy magad mellé akarod romcsiban a szerencsétlent?
2023. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Dehogy, veszek egy egyszemélyes ágyat az IKEA-ban.
2023. jan. 18. 23:23
 44/49 anonim ***** válasza:
17%
Ha csaj vagy és jó bőr akkor bennevagyok. Lesz társaságod.
2023. jan. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
69%

Anno főbérlőnél laktunk ketten úgy, hogy a főbérlőnek volt egy szobája, és én egy "idegennel" laktam egy másik szobában.

Olyan albit is megnéztem anno egyszer, ahol sokan lettünk volna egy szobában.

Egyetemisták sokan keresnek albérletet, sokféle megoldás érdekelheti őket.

2023. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2023. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
23%
Ha nő vagy én odaköltöznék. Nem kell külön ágy se! Ne verd magad költségekbe
2023. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 NTBS ***** válasza:
81%
Van rá esély. Amennyiben kell engedj az árból.
2023. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Cubina ***** válasza:
100%
Annyit megtehetnél, hogy egy gipszkarton fallal vagy valami más, olcsó térelválasztóval, akár egy vastag függönnyel leválasztasz egy részt a szobából a lakótárs számára (például ha többszárnyas ablak van, akkor neki is jusson belőle). Akkorát, hogy beleférjen egy ágy, egy kis asztal kis lámpával, egy kis szekrény. A 35 nm-es lakás szobája szerintem elég „nagy" ehhez. Kisebb szobában is megcsinálják ezt. És akkor több pénzt is kérhetsz, és van a lakótársnak külön kis birodalma és a takarításon sem lehet vita, mert te is meg ő is a saját részeteket takarítjátok, nem pedig az egész szobát. Nem a mennyezeti lámpát használjátok, hanem mindenki a saját kis lámpáját, és akkor nem zavarjátok egymás alvását. Azt sem hiszem, hogy neked mindegy lenne, hogy valaki milyen ember, meg hogy iszik, kábítózik, dohányzik, ordibál, üvölteti a zenét vagy akármit megrongál abban a lakásban, ami a te tulajdonod.
2023. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!