Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 1 vagy 2 gyereket vállalnál...

1 vagy 2 gyereket vállalnál albérletbe?

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ahányar egyébként is szerettem volna. Persze, rendes albérletbe és hosszabb idöre lekötve
2023. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
A pénztől függ. És persze a kapcsolattól is.
2023. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Felelős szülőként, átlagos jövedelemmel maximum egy gyermeket vállalnék.
2023. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Semennyit nem vállalnék albérletbe, de ez téged ne tartson vissza!

Én én vagyok, te meg te.

2023. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Én se vállalnék albérletbe egyet sem, túl bizonytalan. Ha kiraknak, mert kell pl. a lakás, el akarják adni vagy bármi, utána gyerekkel már az albérletem kb. 90%-ba be sem engednek, ki tudja mit találnánk, mennyi pénzért, mennyi időre, van-e ott ovi, iskola, ahova átveszik és hasonló.
2023. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem akkor én sem vállalok bár igen sajnos nagyon bizonytalan az albérlet.
2023. márc. 27. 21:05
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem vállalnék egyet sem, kettőt meg pláne. Én felelőtlenségnek tartom ha valakinek még megtakarítása sincs és mégis albérletbrn vállal gyereket. Ha már van több milliója félretéve krach esetére, akkor más. De én nem mernék, mert az elmúlt pár év megmutatta, mennyire nem fix semmi. Pl addig jól működő munkahelyek szűntek meg a Covid miatt, élelmiszerek drágultak akár háromszorosára is stb. Én ilyen helyzetbe nem vállalnék be gyereket alberletbe, mert simán lehet, hogy 1 év múlva ötször annyi lesz a bérleti díj, a pelenka, a ruházat stb. Mondjuk nekem nem is vágyam egy gyerek,szóvalígy könnyű lemondani róla.
2023. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Egyet igen, ha esélyem sem lenne saját lakásra. Szerintem egy gyerek felnevelhető és vállalható így. Többet viszont nem, mert az már vörös posztó a tulajok szemében.
2023. márc. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nincs esélyem saját lakásra de vészhelyzet esetére van tartalékom
2023. márc. 28. 07:09
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs gond az albérlettel, ha egyébként normálisak az anyagi körülményeitek. Ha így gondolkodna mindenki, akkor az én korosztályom fele nem született volna meg :D Én is albérletbe születtem. Ott is laktunk jó ideig. Általános iskolás voltam, amikor a szüleim első saját lakása meglett. Nem ért ebből semmi hátrány.
2023. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!