Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan érdemes elköltözni?

Hogyan érdemes elköltözni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Egyedül, külön albérletbe
Ismeretlen emberrel, külön albérletbe
Csak szobát bérelni
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzed, akkor külön albérletbe. Hidd el, tapasztalatból mondom.
2023. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen tapasztalataid vannak? Ha megkérhetlek, leírnád?:)
2023. márc. 29. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Állás miatt kellett albérletbe mennem. Szobát béreltem, egy egyetemistával voltam egy lakásban. Szerencsére a tulaj és a gyerek korrekt volt, de többször kellett tisztázni dolgokat (mintha nekem kéne nevelnem az albérlőtársam). Nem takarított, odavitte a barátnőjét (sűrűn ott volt) és vendégeket, akik hangoskodtak néha ittasan. Ezeket mind tisztázni kellett, hogy meg kellene beszélni előre, hogy mire számítsa, ha visszamegyek a bérleménybe. A takarítás hiánya (elegem lett, hogy csak én takarítok) volt az, hogy otthagytam az egészet.
2023. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Munka miatt laktunk ismerősökkel közösen egy nagy házban. Jóban voltunk, ismertük egymást, de mégis baromi nehéz volt, sok volt a konfliktus. Nagyon jó buli az együtt lakás szerintem, úgy 20 éves korig. Aztán az ember csak a saját szabályai szerint akar élni.
2023. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még egy család tagjai között is sok a probléma az együttélés során, idegeneknél még nehezebb.

ha találsz olyanokat akiknek az életvitele, szokásai olyanok mint a tied akkor jó lehet a közös lakás. Ha eltérőek, mint ahogy előttem írták, akkor abból sok a konfliktus.

2023. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Lakáshitel és saját lakás.
2023. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!