Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Érdemes így elköltözni otthonr...

Érdemes így elköltözni otthonról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van 550 ezer Ft megtakaritásom, és egyetemista vagyok. Hétfőtöl szerdáig 8-18-ig az egyetemen tanulok, csütörtökön 8-16-ig, pénteken 8-11-ig, de egy albérlet fenntartásához dolgoznom is kéne, úgyhogy fel kéne áldoznom a hétvégéimet, és a péntekeimet. Ilyen feltételekkel találhatok magamnak olyan lakást/albérletet (akár szobatársakkal is), amit fenn tudnék tartani, vagy hanyagoljam a költözést?

2017. szept. 23. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen időbeosztás mellet csak max állandó éjszakás műszakot tudnál elvállalni.az pedig nagyon nehéz találni.tehát szerintem előzször nézz körül munka után.de én ezt átgondolnám hoszen munka melett még tanulnod is kell.
2017. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradj otthon, ez teljesen egyértelmű.
2017. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne felélni a megtakarításodat és a munkából érkező pénzedet egy olyan lakás bérléséért, ahol csak jogod van ott lenni, de sosem lesz a tiéd? Hanyagold a költözést.
2017. szept. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 25. 06:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most honnan jársz be?
2017. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szüleim házábol.
2017. szept. 25. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!