Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Minden panelban van csótány...

Minden panelban van csótány vagy ágyipoloska?

Figyelt kérdés
Budapesten leginkább!

2023. jún. 21. 12:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Jó de hát szinte csak panelok vannak nem horror áron.

A kertesház egy kisebb vagyon az újépítésű meg hát totál lux!

Vagy nem tudom lehet én csinálok valamit rosszul :(

2023. jún. 22. 12:52
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#11: Első lakásnak kb csak a panel elérhető, ha a szüleid nem tesznek alád tízmilliókat. Ha már van sajátod könnyebb feljebb lépni.

Lényeg, hogy minél előbb szerezd meg az első saját lakásodat.

2023. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%

Mi is Óbudán lakunk panelben, itt 8 lépcsőház van egymás mellett és rendszeresen ki van írva, hogy ekkor és akkor jönnek csótányírásra (folyósokat, közös helyiségeket) és h lehet kérni nem tudom hány ezerért lakásokba is. Hát mikor először megláttuk a kiírást, beparáztunk, hogy jesszus hova költöztünk, aztán újra és újra ki volt ragasztva, sőt a közös fb csoportban is kértek tanácsot némelyek, hogyan lehetne kiirtani, szóval nem volt túl bizalomgerjesztő. :(

Ezek ellenére mi szerencsére soha, de soha nem láttuk sehol egy csótányt sem, de lehet a miénk szerencsésebb lépcsőház, mert a fb kiírások sem a mi lépcsőházunkban lakóktól jönnek, de nálunk is végig szoktak menni a lépcsőházon az írtók.

2023. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
12. Nekem első lakásnak úgy is a panel volt elérhető, hogy a szüleim adtak nekem tovább saját örökségükből pénzt és konkrétan megkaptam tőlük egy fél (panel)lakás árát.
2023. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
9 emeletesben volt. Senkinek se kivanom. Erdemesebb olyat venni ahol nincs szemetledobo. BAR 10 emeletesben nottem fel, ott soha nem volt, szoval erthetetlen. Rettenetes koszossag erzet es diszkomfort erzet amit okoznak.
2023. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
10 emeletes panellakásban lakom Újpesten már hat éve. Van szemétledobó és használja is a lakóközösség. Eddig sem a lakásban sem a lépcsőházban és a szemeteseknél sem láttam soha csótányt. A házban lakókon múlik leginkább, hogy van-e vagy nincs. Vidéken gyerekkoromban volt a lakásban csótány, sajnos az egyik lakó igénytelensége miatt. Ahogy elköltözött és volt egy irtás azóta nincs.
2023. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Budapest, Veszprémet tudom én is mondani. Soha nem találkoztam ilyennel. Meg is hülyültem volna. Ismerős olyat mondott esetleg más településen volt patkány...
2023. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem elegem van a panelből, nem kísérletezek tovább, sajnos el kell fogadnom, hogy nagyon sok igénytelen ember lakik hasonló környezetben.

Inkább 5-10 lakásos társasházakat nézek.

2023. jún. 26. 16:30
 19/24 anonim ***** válasza:

Vettem egy kertes házat.

A konyha és a fürdőszoba tele volt csótányokkal, úgyhogy nem csak panelban vannak.

2023. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Csak a kertes házban ki tudod írtan a csótányokat. Bútorcsere, felújítás, festés, új padló és garantáltan csótánymentes lesz a ház. Panelban ezeket hiába csinálod meg a szomszéd lakásokból meg a lakásokat összekötő csövek közötti területről visszajön, és kidobtál egy halom pénzt. Irtás is akkor hatásos ha mindenki egyszerre irtat és a közös helységeket is irtják. Mire ezt megszervezik már rengeteg tartós kaját kidobtál, mindent zárható üvegekben tárolsz és mániákusan tisztán tartod a konyhát és fürdőt. Egyszer jó régen átéltem ezt, soha többet nem akarom. Az lett a vége, hogy a gázos lakó, aki idős korára elvesztette a józan eszét és gyűjtögetett gondnokság alá került, és a lakását kipakolták üresre. Az egész háztömböt elgázosították, 3 napig senki nem mehetett haza, na utána megszűnt a probléma.
2023. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!