Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Minden panelban van csótány...

Minden panelban van csótány vagy ágyipoloska?

Figyelt kérdés
Budapesten leginkább!

2023. jún. 21. 12:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. 20-as válaszra: Tejesen igaz, viszont maga a lakás is teljesen elszeparálható. Szellőző rések lezárása és a strang beépítése a fürdőben vagy vécében. Egyik ismerősöm vidéken minden ilyen “bejárati” pontot elzárt a lakásban, csinált egy irtást és nem volt többé csótány. Az ismerős 20 emeletes házban vett lakást, ahol egy falu népessége él.
2023. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a falak illesztése között, vagy bejárati ajtó alatti mini résen esetleg talál-e bejáratot a csótány. Én még ilyennel nem találkoztam, aki tudott menekült a csótányos panelből. De ha az volt a lehetősége hogy maradnia kell, akkor jó alaposnak kellett lennie.
2023. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy egy lakást nem tudsz 100%-osan csótány mentesíteni, ha maga a házban vígan élnek. Mondjuk ilyen esetben az is kérdés, hogy ki akarna ilyen körülmények között élni.

A kertesházban egyszerűbb nyilván, de arra most éppen nem telik :)

2023. jún. 28. 12:54
 24/24 anonim ***** válasza:

Igazi lakótelepeken elég gyakori, én jártam sok ilyen lakótelepre XX., XXI. és XVIII. kerületekben és valahogy a szemétszállítás miatt szólhatnak oda a csótik. Illetve egy 10-11 emeletes házban, amilyenek vannak, egy lépcsőházban 33 lakás használja a szemét ledobót, a szemetet heti 1 alkalommal viszik el. Szerintem erősen függ a dolog attól is, hogy van olyan lakó, aki mindenféle durva dolgot dobál le….


Én a XX. kerületben lakok és 2000-2005 között az első 2 emeleten nagy problémát okoztak a csótik (én szerencsére feljebb lakok és oda valahogy nem jöttek), aztán több mint 10 évig mindenféle irtás nélkül eltűntek maguktól… Aztán pár évre visszatértek és most 1-2 éve megint nincsenek. Furcsa dolog ez.

2023. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!