Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen illatosítót/szagtalanít...

Milyen illatosítót/szagtalanítót ajánlotok wc-be?

Figyelt kérdés

Új albérletbe költöztem be a hétvégén és szembesültem vele hogy nincs a picike wc-ben ablak, ami a korábbi lakhelyemen volt.


Ez csak azért furi mert 4. lányként költöztem be három masik mellé, de ahogy észrevettem ők eddig nem igényelték, hogy legyen ilyesmi a fülkében.


Így gondoltam jó megoldás lehet valamilyen spray, milyeneket ajánlotok?


(Igen, lehet én vagyok a prűd, de kellemetlen volt reggel, hogy nagywc után nem szűnt a szag és ahogy kijöttem ment be utánam az egyik lány párja...).



2023. aug. 14. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Hipót!

Domestost használok, napi 1-2-3 alkalommal, ahogy szükséges, amikor lehúztam és már megállt a víz egy picit teszek a vécécsészébe.

A citromosat szeretem, de sokféle illatú van. Nem az illat ezen része számít, hanem a hipó. Az eltünteti a rossz szagokat még úgy is hogy nincs ablak. Egyszerűen a hipós szagot fogod érezni - persze az illatosítását is - a hipó nekem meg a tisztaságot juttatja eszembe.

Amúgy utálok takarítani, olyan ritkán csinálom amilyen ritkán lehet. de sokféle illatosítót próbáltam már és mindnél az a gond, hogy egyértelműen vécé illatosítók és ha megérzed a szagát akkor tudod ki mit csinált előtte a vécében. A domestosnál meg ha kinyitod az ajtót és kijön a szaga, olyan, mintha akkor lett volna kitakarítva.

2023. aug. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező! Vegyél egy WC olaj sprayt. 1800 Ft. Fujj bele a csészébe, aztán, ha végeztél ismételd meg intenzív illata van. De a szag nem fog teljesen eltünni.
2023. aug. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Gyújts egy gyufát és fújd el. A füstje pillanatok alatt elveszi a szagot. Bármilyet.
2023. aug. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem sokkal undibb, mikor valaki benyomja maga után a hat liter illatosítót, mert a sz.rszagot nem nyomja el, csak összekeveredik, tömény is, a gyomrom felfordul tőle.

Alapból imádom az illatosítókat (a lakásban nekünk is van), de egy pici helyiségben minden spriccelős cucc túl tömény.

Úgyhogy én olyan zselés golyókat vagy pálcikásat - szóval valami párolgás elvén működőt vennék.

2023. aug. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
A Bref illatosított wc tisztítóját használom takarításhoz. Nálunk utána napokig érezni még, én szeretem. De van egy sziszegős is. Glade talán. Nem olyan bántó az illata, viszont nem akarlak elkeseríteni, de emellett is lehet érezni, hogy nagy dolog történt...
2023. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
41%
Nem ugrik be a neve, de van az, amelyiket a wc csészére kell szerelni és lehúzásnál illatosít illetve valamiféle tisztító habot is nyom.
2023. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz, anyuméknál ez az erős virágos illatú spray van, és mindig csak büdibb lesz utána. :/
2023. aug. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!