Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Aggaszt a lakotarsam?

Aggaszt a lakotarsam?

Figyelt kérdés

Szóval bekoltoztem egy lakotarsas albérletbe, szeptemberben kezdődik az iskola


Egy elég inrovertalt fiúval lakok, én lány vagyok 19 éves. Ő 23 ha jól tudom ő is egyetemista.


1 hete lakok itt, nem sokat beszéltünk, csak bekoltozesnel, meg néha mikor összefutunk a konyhában.


Na és most jön a para.

Zárhatóak a szobák és tökre örültem is neki, de csak azért, hogy a cuccaim biztonságban legyenek, de nem volt bennem semmi gyanakvás. És ha már Zárható ezért be szoktam zárni este magamra is, de ezt előző alberletemben is így csináltam


Csütörtök este a nagy meleg miatt nem tudtam aludni és zenét hallgattam és tiktokoztam. És a telefon fényében láttam hogy hajlik a kilincs nagyon lassan, de csak egy kicsit, azt hittem, hogy behaluzom, mert már késő is volt és mivel zenét hallgattam fülesen ezért hallani nem hallottam semmit.


Viszont tegnap este konkrétan arra riadtan fel, hogy a kilincs így visszacsattant mikor lenyomjak és elengedik.


Ma beszéltem vele annyit a konyhába, hogy este volt e valahol vagy be volt e zárva a bejárati ajtonk, de azt mondta ha én nem mentem sehova akkor tuti be volt mert hogy ő korán lefekudt.


Anyaeknak szóltam a dologról, de azt mondták biztos csak stresszes vagyok a sulikezdes miatt és felriadtam valami más hanghatásra.


De egy kicsit félek az este miatt :S


2023. aug. 26. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez gáz. Az is, hogy letagadja. Nem tudsz átköltözni máshova? Mármint mielőbb.
2023. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
49%

Figyeld ma éjszaka is, én fenn leszek sokáig írj privátot nyugodtan.

Ajtót zárd be!!!!!

És esetleg a kilincs alá tegyél egy széket, hogy lenyomni se tudja.

Ha ez máskor is előfordulás költözz el ahogy csak tudsz!

Esetleg szerezz be paprika sprayt. De a desodor is megteszi.

Írj fejleményeket és persze kitartást!

2023. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Én akasztanék a kilincsre belülről valami madzagot, amin súly lóg. A lényege, hogy ha lenyomják kintről a kilincset, az bent is lehajlik, így lecsúszik róla a madzag. A súly leesését meghallod. És bizonyítékod is lesz (hogy tudd, nem haluzol). Ráadásul rögtön történik, szóval lesz időd reagálni.

Én nem nyitnám ki, hogy konfrontálódjak, de kikiabálnék, hogy "mi az?". Nagyon kiváncsi lennék a válaszára.


Amúgy szerintem itt 2 verzió van:

1 haluzod, mert félsz meg stresszelsz, mert hát para egy vadidegennel összeköltözni.

2 alvajáró a srác. A kislányom is az, tudom, milyen. Felkel, kimegy a nappaliba, elrakja a zsebkendőt a tv állványra, majd visszamegy a szobájába és alszik reggelig. És reggel nem emlékszik belőle semmire.

Simán lehet ez is itt.

Amiért ez fontos, az az, hogy 1.) nem kamuzott. Tényleg azt hiszi, hogy korán lefeküdt és reggelig aludt. 2.) ebben nincs semmi aggresszió.


Bár el tudok képzelni 3. verziót, de az inkább csak a filmekben van. Egy félénk, könyvmoly fiú nem fog megtámadni éjjel... Ez egyszerűen életszerűtlen.

Ha leskelődni akarna, akkor is először inkább a fürdőszobába tenne kamerát. (ott körül nézhetsz)

2023. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekként alvajáró voltam. Kamaszkoromra már álmomban beszéléssé szelidült a dolog, de aztán felnőttként egy nagyon stresszes időszakot követően visszatért.

Nekem először fel se tűnt, aztán abból esett le, hogy egyrészt üres ételes dobozok voltak a szobámban, amire nem emlékeztem, hogy megettem volna, másrészt egyszer én is bementem a lakótársam szobájába (mi már régóta együtt laktunk akkor, jóban is voltunk, szóval ezért nem ijedt meg... de egyébként soha nem megyek be a szobájába, minek mennék, ha beszélni akarok vele, akkor kihívom), és azon röhögött másnap, hogy jól be lehettem rúgva, mert bementem, leültem a fotelba, és az orchideatartásról kezdtem összefüggés nélkül beszélni. Isten a tanúm, hogy semmit nem fogyasztottam aznap.

Ha ajtót nyitni nem mersz, akkor csak kiabálj ki, hogy mit akar?

2023. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Nem volt most semmi, de inkább kikoltozok, nem tudok így jót aludni

2023. aug. 27. 07:00
 6/7 kovpet ***** válasza:
56%
Ha zárva az ajtód, akkor nem mindegy, hogy nyomkodja-e a kilincset, bemenni hozzád úgysem tud.
2023. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Ez azért para basszus. Sikerült elköltözni?
2023. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!