Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan találjak Pesten nagyon...

Hogyan találjak Pesten nagyon olcsón albérletet?

Figyelt kérdés
Szociálisan sem valami rózsás a helyzetem és messze is élek Pesttől, de sajnos nem vettek fel koliba. Szinte minden nap bejárok. Kezdek begolyózni miatta. Nagyon fárasztó és nem tudom, hogy ha elkezdődik a nagy hajrá mennyire fogom bírni az egyetemet. Nekem már 100e forint is sok lenne egy albérletért, ha nincs kivel megfelezni a költségeket, ezért lett volna jó a koli, de már a magánkolik is beteltek, ahol tudtommal kb 12 hónapos szerződést írnak alá, szóval valszeg félévtől is ugyanez lesz a helyzetem. Hol tudnék olyan albit találni ahol ha rossz körülmények is vannak, de olcsó a havi bérlés. Talán tudok magam mellé még egy embert szerezni és eloszlanának a költségek. Viszont nem szeretnék hitelt felvenni csak a lakhatás miatt.

2023. szept. 24. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
100 alatt inkább kiadó szobát keress. Esetleg nézz szét facen, vannak csoportok ahol bérlőtársakat keresnek. Köztes megoldás lehet, ha környező, olcsóbb településen keresel egy albit. Ugyan nem Pest, de kevesebbet kell utaznod
2023. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2023. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szobát bérelj, de NE Budapesten! Környékbeli településeken nézegess, persze ne Budakeszi, hanem olcsóbb településeken, pl. Kerepes, Gödöllő,...
2023. szept. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Várj pár hetet, úgyis üresednek majd kolis férőhelyek. Kérdezz utána, van-e várólista.

Esetleg tényleg szobát bérelj, álljatok össze többen egy lakásra, stb.

2023. szept. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs várólista, arra lehetett jelentkezni amíg el nem kezdődött a suli, több száz gyerek van nálunk koli nélkül úgy, hogy több kilómétert utaznak naponta. Aki bejutott tuti, hogy nem megy el onnan. És hol nézzek szobákat? Mert csak pesten találtam, ami pesthez közeli városban van még drágább mint a pesti szobák.
2023. szept. 25. 21:16
 6/6 anonim válasza:
33%

Felhívtad mind a 136 hirdetőt?


[link]

2023. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!