Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A Havanna lakótelep mennyire...

A Havanna lakótelep mennyire veszélyes környék?

Figyelt kérdés
Az a kérdés hogy érdemes lenne kivenni a Havanna lakótelepen albérletet? Mennyire lennék veszélyben?

2023. okt. 25. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon
2023. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem éppen egy jó hírű környék, de azért vannak ennél sokkal rosszabb helyek is Bp-en. Hagyományosan rossznak szokták értékelni közbiztonság szempontjából, pedig sokkal jobb, mint néhány évtizede. Én 28 évig éltem a szomszédságában, soha semmi problémám nem volt, pedig naponta többször is jártam a lakótelepen. Rengeteg rendes ember is él itt. Nem gondolom, hogy különösebben veszélyben lennél.
2023. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Kettesnél a pont. Az utóbbi 20-30 évben nagyon sokat változott, semmivel nem gázabb mint más lakótelep. Régen valóban legendásan sz.r hely volt, ma már nem az.
2023. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Amúgy pedig tessék, lehet nézelődni :)


[link]

2023. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes én még mindig élek
2023. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Mit értünk veszélyen?

Besurranó tolvajlás a jellemző a városban, meg a drogfogyasztás.

Kb. ennyi.

Kb. minden városrészben egyformán.

Ha ez veszély, akkor veszélyes.

2023. okt. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
A soroksári és az erzsébeti kisebbséget telepítették oda, jószerével a putrikból. Olyan is volt a 90-es években.
2023. okt. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az érdekel, hol találtál a Havannán albérletet. Ha mégse vennéd ki, mert hujjujuj a környék, akkor én lecsapnék rá.

Én két éve keresek, és nincs, csak szobákat hirdetnek, pedig imádtam ott lakni, visszaköltöznék.

Proli környék, de veszélyesnek nem mondanám. Persze, ha egy kis virágszál vagy, akkor ne oda menj.

2023. okt. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mások is mondták, ma már azért messze nem olyan, mint a 90-es években. Már nem egy utcán kirablós cigánytelep.


Én inkább annyiban pontosítanám, hogy a Havannán belül is terület függő, mint minden lakótelep.


A Barta Lajos utca melletti (főleg déli irányban) házak teljesen rendben vannak, de a Margó Tivadar utcára nézők már kicsit bajosabbak, a Havanna utca Margó Tivadarhoz közelebbi részei pedig végképp nem ajánlottak.

2023. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

teljesen jó, adott házat/lépcsőházat kell megfigyelni. Érdeme megnézni minden szintet, főleg a felsőszinteket, hogy vannak-e ott csövesek beköltözve, mennyire van büdös/szemét.

Ha már Havanna. Mindenképp olyan lakást érdemes nézni, amely szigetelt házban van.

márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!