Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy lehetne ezt az irgalmatla...

Márkó25 kérdése:

Hogy lehetne ezt az irgalmatlan zajt csökkenteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,felettem lakók nagyon idegesítő buhogását halgatom már amióta beköltöztem!náluk fent halszálka parketta van de recseg ropog, es mindenn lépésük mintha kalapáccsal vernékk fentről a mennyezetemet! Próbáltak papucsot felvenni semmi hatása! A lakás s nem az enyém bérlem, de valami szigetelt mennyezet kellene gipszkartonbol vagy fent náluk okozni valamit!! Mert igy azért fizetek hogy őket elviseljem, konkrétan akkor tudok elaludni amikor ők! És ez élhetetlen így, bármi olcsó ötlet/tanács?
jan. 14. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Áldom az eszemet,hogy a legfelső emeleten vásároltam lakást.

Vannak ilyen habszivacs hangszigetelő anyagok,barkácsboltokban lehet venni

jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hangszigetelő szivacsok: A hangszigetelő szivacsok segíthetnek csökkenteni a zajt, amely a mennyezetről érkezik. Ezek a szivacsok könnyen telepíthetők, és általában nem igényelnek szakértelmet. Az áruk általában $20 és $50 között van.

[link]


Hangszigetelő panelek (-||-):

[link]

jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha bárki venne albérletet SOSE költözzön két emelet közé!!! Mert sanyarú élete lesz :( venni meg aztán pláne ne vegyen!!
jan. 14. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Évekig ingatlanoztam, hány, de hány alkalommal küldtek anyámba, mikor a vevőt/bérlőt legfelső emeleti lakásra akartam rábeszélni..., és nyomták a beázik, meleg, nincs felső szigetelés, ha elromlik a lift,... dumákat. Pedig ugye...!!!
jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy sokan elfelejtikhogy ez egy TÁRSAS HÁZ! nem kertes! Ahol buli fanta csajok,csinálsz amit akarsz! Akkor keres olyat mert ez nem a te fajtádnak való!! Pénzt nem a fáról szedjük albérletre! Azé legyen már egy egymás iránti figyelmesség! Én így gondolom :)
jan. 14. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a legfelső emeleten vettem lakást, de az alattam lévő debella dübörgését hajnalban ugyanúgy hallottam.

Sajnos a szerkezet viszi a lépéshangokat minden felé.

Pedig tégla építésű volt.

jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Társasházban, főleg panelban ez mindenütt probléma. Nincs olyan ház, ahol ne lenne pár hülye.
jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem panel! Ez egy téglaépítésű 3 emeletes ház, lepcsőházzal
jan. 14. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha a parketta recseg, be kéne hintőporozni, és jól bedörzsölni a résekbe, akkor egy darabig nem fog recsegni.
jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék a feletted lakóknak szőnyegeket.

Nekem a felettem lakónak van egy gueulós széke. Reggel beul, este feláll. Szóval erre kelek és mikor aludnék akkor még zörög egy adagot. Megbeszeltuk hogy veszek neki szonyeget, arra muanyag padlovedot es ugy hatha jobb lesz

jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!