Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy lehetne ezt az irgalmatla...

Márkó25 kérdése:

Hogy lehetne ezt az irgalmatlan zajt csökkenteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,felettem lakók nagyon idegesítő buhogását halgatom már amióta beköltöztem!náluk fent halszálka parketta van de recseg ropog, es mindenn lépésük mintha kalapáccsal vernékk fentről a mennyezetemet! Próbáltak papucsot felvenni semmi hatása! A lakás s nem az enyém bérlem, de valami szigetelt mennyezet kellene gipszkartonbol vagy fent náluk okozni valamit!! Mert igy azért fizetek hogy őket elviseljem, konkrétan akkor tudok elaludni amikor ők! És ez élhetetlen így, bármi olcsó ötlet/tanács?
jan. 14. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Évekig ingatlanoztam, hány, de hány alkalommal küldtek anyámba, mikor a vevőt/bérlőt legfelső emeleti lakásra akartam rábeszéln"


Jellemzően azokban a fos házakban, ahol zavaró a feletted lévő járkálása, ott a beázás is jelentős veszély lesz... Aztán akkor lehet sakkozni, hogy mi jobb: minden nap hallgatni a feletted lakókat, vagy évente tucatszor üvöltözni a közös képviselővel, hogy csináljon valamit a tetővel.

jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!