Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Üdv mindenkinek! Nem tudtam...

Üdv mindenkinek! Nem tudtam már kihez fordulni, nem is tudom igazából ebből mi kiút lehetne ebből. milyen módon lehetne 2 nap alatt 35ezer Ft-ot keresni? Nem volt részem még hasonlóban és kegyetlenül is szégyenlem magam.

Figyelt kérdés
Érdekelne tud-e valaki bármi ötletet, ahol kb. 2nap alatt tudok pénzt keresni? Egy albérletben élek, és ez hónapban nem tudtam kifizetni a bérleti díjat. 2023. Októberében megszűnt az előző munkahelyem, így novemberben illetve decemberben feléltem a fizetésem ami abból származott. December 20.-án sikerült egy idősek otthonában takarítóként elhelyezkednem, de amit most hónapban kaptam belőle az mondhatni semmire nem elég. Így ezt a pénzt ételre költöttem leginkább,illetve az elmaradt számláim rendezésére. Nem jöhet szóba sem család, sem barát akik segíteni tudnának. Kaptam haladékot hétfőig, viszont nekem ez még mindig nem jó sajnos, mivel a fizetésem 10-én érkezik. Kérem, ha bárkinek lenne ötlete vagy tudja mit tudnék tenni , könyörgöm segítsen. Nem szeretnék utcára kerülni. Köszönöm szépen
jan. 27. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
bár nem vagyok jogász, de szerintem pár nap késés miatt senkit sem tesznek ki. akkor már fél Magyarország az utcán lenne.
jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem pár nap sajnos. A határidőm január 5.-e volt. Azóta türemmel várt a tulajdonos, és most a végső határidő az hétfő.
jan. 27. 19:50
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Beadsz valamit zaciba. Eladsz valamit áron alul. Elmész plazmát adni.
jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs semmi olyan dolgom,amit eltudnék adni, illetve plazmaadás sincs a közelemben sajnos.
jan. 27. 20:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a 35ezer a havi alberleti dij? milyen alberlet és hol?
jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem ennyi a havi, ennyi hiányzik hozzá,amit eddig nem sikerült megoldanom
jan. 27. 21:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Folyószámlahitel esetleg? Tudom, hogy most váltottál munkahelyet, de talán a számlavezető bankod adna ilyet.


A másik, hogy tettél le kauciót a lakásra? Ha igen, ajánld fel a bérbeadónak, hogy lelakod a kaució összegét, nem kell visszaadnia, és elköltözöl, amikor lejárt. Addigra talán sikerül kicsit helyrejönnöd anyagilag úgy, hogy másodállást vállalsz, és bérelsz egy szobát máshol.


Két nap alatt pénzt keresni eléggé kivitelezhetetlen. Tényleg csak az lehet még, hogy bármit eladni. Vagy napszámos munka, de ahhoz is több szervezés kéne.

jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz, mennyi idős vagy, mihez értesz, vagy milyen jellegű munkát tudnál végezni? Pl rakodás, ásás, vagy van jogosítványod, autód?
jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is abban látok reális lehetőséget, hogy vagy vonja le a kaucióból, vagy könyörögd ki, hogy várjon fizu napig, ha aznap nem utalod egyben, azonnali hatállyal kirakhat felőled.

Ha van pár aranyláncod, akkor zaci. Ennyi idő alatt már a folyószámla hitelt sem tudod elintézni szerintem, így más ötletem nincs.

jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2200 Ft-os órabér, gyakorlatilag bárhova elmész segédmunkásnak napi bejelentéssel és meglehet
jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!