Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Üdv mindenkinek! Nem tudtam...

Üdv mindenkinek! Nem tudtam már kihez fordulni, nem is tudom igazából ebből mi kiút lehetne ebből. milyen módon lehetne 2 nap alatt 35ezer Ft-ot keresni? Nem volt részem még hasonlóban és kegyetlenül is szégyenlem magam.

Figyelt kérdés
Érdekelne tud-e valaki bármi ötletet, ahol kb. 2nap alatt tudok pénzt keresni? Egy albérletben élek, és ez hónapban nem tudtam kifizetni a bérleti díjat. 2023. Októberében megszűnt az előző munkahelyem, így novemberben illetve decemberben feléltem a fizetésem ami abból származott. December 20.-án sikerült egy idősek otthonában takarítóként elhelyezkednem, de amit most hónapban kaptam belőle az mondhatni semmire nem elég. Így ezt a pénzt ételre költöttem leginkább,illetve az elmaradt számláim rendezésére. Nem jöhet szóba sem család, sem barát akik segíteni tudnának. Kaptam haladékot hétfőig, viszont nekem ez még mindig nem jó sajnos, mivel a fizetésem 10-én érkezik. Kérem, ha bárkinek lenne ötlete vagy tudja mit tudnék tenni , könyörgöm segítsen. Nem szeretnék utcára kerülni. Köszönöm szépen
jan. 27. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10# Csakhogy hétfőig kell neki a pénz és ma vasárnap van.
jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi ilyesmire nincs lehetőségem, egyébként egy korábbi kérdezőnek válaszolva 21 éves lány vagyok, így rakodás,ásás nem igazán jöhet szóba sajnos
jan. 28. 15:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem lett meg a pénz, már nem lesz meg. A legrosszabb eshetőség az, ha a bérbeadó hétfőn azt mondja, hogy akkor pakolj ki rögtön. Erre az eshetőségre nézd meg neten a környéken elérhető hajléktalanszállásokat, átmeneti szállókat. Ha oda át kell költöznöd, az csak átmeneti, mert közben keress kiadó szobát, vagy munkásszállót nőknek, és 10-én, ha megkapod a fizudat, beköltözhetsz oda.


De ha a tulaj nem ennyire szigorú, akkor esetleg egyezkedni lehet vele. Ha jól értem egy része megvan a bérleti díjnak, hátha belemegy, hogy most annyit kifizetsz, ami van, aztán a 10-i fizuból egy havit fizetsz és a kimaradt töredékhavit törleszted részletekben. Esetleg ha ez a hely túl drága, felmondod és bérelsz olcsóbban, ha lehet, ha már anyagilag kicsit jobban állsz.


Mivel nem tudjuk, hol laksz, ezek csak tippek.

jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha van folyószámlád, tudsz felvenni folyószámlahitelt.

Önkormányzathoz tudsz még menni.

Illetve a munkahelyen előleget kérni.

De hát ez nem állapot, mért élsz albérletben?

jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10: Ez engem érdekel, hogy lehet "bárhova elmenni segédmunkásnak"?
jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!