Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan oldjam meg most ezt a...

Hogyan oldjam meg most ezt a lakcímbejelentést? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem haza Ausztriából, és kivettem egy lakást. Ahol az eddigi állandó lakcímem volt, az a ház el lett adva, mert nagymamám eladta. Be akartam jelentkezni tartózkodási helyre ide ebbe az albiba de akkor mondták a kormányablakba hogy kell állandó lakcím is ehhez.

Nos, szüleimnek nincs házuk, anyám most is velem él, többi családtag nem akar bejelenteni magukhoz ilyen-olyan indokkal...

Attól tartok hogy ha beszélnék a főbérlővel hogy engedje meg az állandós bejelentkezést, akkor kitesz mert ugye munkakereséshez kell lakcím is ami jelen pillanatban nincs.

Vagy az ilyet meg lehet beszélni vele?

Kérlek segítsetek :(



márc. 20. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért pontosítsuk picit a dolgokat. Igazából igenis kell a tulajdonos(ok) hozzájárulása. Csak éppen ugye ezt a hozzájárulást a lakás bérbeadásával, a bérleti szerződés aláírásával már megadta. Ha ténylegesen nem kéne a hozzájárulása, akkor egy vadidegen lakásába is bejelentkezhetnék, mert ahhoz van kedvem.
márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ügyfélkapud, akkor ONLINE is be tudsz jelentkezni és postán kapsz lakcímkártyát. Pár perc az egész, csak fel kell tölteni a szerződést is hozzá.
márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!