Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vannak tapasztalataitok...

Vannak tapasztalataitok albérletkeresés terén Egerben?

Figyelt kérdés

Mielőbb Egerbe költöznék, mert elegem lett a fővárosi őrületből. Eger már régóta a szívembe férkőzött. A város mely részein lenne érdemes nézelődnöm albérletek után? Többnyire otthonról dolgozom. Egyedülálló férfiként számomra bőven megfelelne egy 25-35 m2-es garzon vagy másfélszobás lakás.


Már én is nézelődtem az interneten, de érdekelne tapasztalattal rendelkező helyiek, ott élők véleménye is. Különösen az árak terén, hogy mi számít reális havi bérleti díjnak, mi nem stb.


Bármilyen segítő szándékú véleményt szívesen fogadok :)



ápr. 20. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Miert pont eger?

Mi is Pestről mentünk oda, de szörnyű volt. Minden üres, nincs semmi szórakozási sem beulni valahova beszélgetni lehetőség. Unalmas város. Biztos hogy oda szeretnél menni?


Amúgy hamar kiadjak a lakásokat, árban kb ugyanaz mint Pest, de legalább nagy és szép lakások vannak azért az árért amin Pesten egy lyukat kapsz.

ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1/1 Köszönöm a válaszod! Éppen eleget szórakoztam már Pesten. Én pont erre a nyugalomra vágyom. Szerintem, biztosan van ott szórakozási lehetőség. Lehet sportolni, színházba járni, fürdőzni, ott a Szépasszony völgye stb.
ápr. 20. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Budapestiként Egerben laktam albérletben vagy 15 évig. Szobákat béreltem több helyen.

Drága város budapesti árakkal minden téren.

Békés, biztonságos,nyugodt.

Kerékpárral is bejárható gyorsan ,de akár gyalog is.

Az emberek nagy mértékben lokál patrióták,és meglehetősen befelé fordulóak. A pestieket vannak, akik nem kedvelik alapból vidék-pest ellentét miatt,tehát jobb,ha ezt inkább nem reklámozod, meg azt sem,hogy liberális vagy.

Sztem jól fogod magad érezni, viszont ha valamilyne szolgáltatást akarsz igénybe venni, akkor lehet, hogy nem lesz túl nagy választék és mivel nincs nagy verseny köztük, ezért a minőség, a hozzállás sem lesz olyan minőségi.

Budapesti mércével mérve különösen nagy szakadék van és ahhoz meg túl messze van a főváros.

Persze,ha sikerül megtalálnod, kialakítani ezeket, akkor jól fogod magad érezni, de lehet hogy egy idő után hiányozni fog a budapesti bőség mindne tekintetben.

ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!