Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben mennyire veszik...

Albérletben mennyire veszik komolyan, hogy ne dohányozzon az ember?

Figyelt kérdés
Előfordult már olyan, hogy embernek nem volt kedve kimennie esős időben, télen, hanem bent szívott párat (nem minden órában), és ezért rátörték ajtót, kilakoltatták, elszámoltatták?

2012. okt. 19. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy a stílusodból ítélve valami egyetemista surmó lehetsz. Én pont ezért nem adok ki nekik soha lakást. Előbb utóbb mindig befut egy kihelyezett cégvezető/manager.
2012. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, az ágyneműt kimosod, az égett kaja után meg kiszellőztetsz, de a cigarettafüstből lerakódnak a tárgyakra a káros anyagok. Apám itt volt fél napig, a vécében dohányzott, két napig éreztük, miután elment.


Nem igaz, hogy nem tudsz kihajolni az ablakon vagy kimenni az erkélyre...


A tulaj minősítheti szerződésszegésnek, hogy felfüstölted a lakását. Akkor kidobhat. Talán nem azonnal, előtte figyelmeztet.

2012. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kiad-lak ***** válasza:
100%

Kötöttél egy megállapodást, egy szerződést valakivel. Ha felrúgod, akkor buktad az ügyet. Egyszerűbb lenne olyan helyet keresni, ahol lehet dohányozni, nem?


Igaza volt a tulajnak.

2012. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

én mindig leírom a bérleti szerződésben, hogy no bagó indoor, ha kiderül, akkor másnaptól kalapkabát.


igényes ember egyébként sem dohányzik a lakásban. pláne nem télen, amikor választhat a halálra fagyás szellőztetés közben, ill. az iszonyat büdös lesz még a szomszéd lakásban is, mert baxok kinyitni az ablakot közt.


vagy olyan lakást kell kivenni, ahol van erkély, fedett gangos rész, akármilyen kényelmes outdoor hely, ahol kellemesen el lehet dörrenteni egy jóképű cigarettát. vagy tiszteletben kell tartani ezt az egyetlen aprócska kérést, amit nem viccből mondott a tulaj.


ugyanúgy, ahogy vendégségben nem gyújtok rá a szobában, így ott sem, ahol állandóan élek, és még csak nem is az enyém a lakás.

2012. okt. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld, én dohányos vagyok, de laktam olyan albérletben, ahol nem szabadott bent dohányozni. Kibírtam. Enyhe időben kimentem az erkélyre, télen meg mikor fáztam, akkor nem gyújtottam rá mert nem volt erőm kimenni (ez költségcsökkentésnek is jó, jóval kevesebb cigit szívtam télen).
2014. márc. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Noha régi a kérdés, de én is kivágnálak kedves kérdező. Mondom ezt úgy, hogy én is dohányzok.
2019. jún. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!