Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kis butorozott garzont, amit...

Kis butorozott garzont, amit egyetemsta hasznalt, fiatalos velso, iroaszal stb, kiadnatok idos bacsinak/ vagy neninek, vgy szinten diaknak inkabb?

Figyelt kérdés
A kerdes, hogy melyik lakna jobban le? Az idosek utan budos maradna az alberlet,butorok? Az idosek tobbet foznenek az amerikai konyhaban, mint a diakok? Nem is a penz, hanem az allagmegovas erdekelne...kinek erdemes kiadni? Tenyteg csak egy nappali plusz fel sobarol van szo.
2013. szept. 21. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés.


Az idősek sajnos hajlamosak tipikus "időslakás" szagot teremteni a nem körültekintő lakáshasználattal (főzésnél zárt ablak, ecettel és egyéb ilyesmire nem alkalmas dolgokkal való tisztogatás), valamint az előbb említett okokból kárt is okozni (pl. nálunk a kádról lemaratta a néni a zománcot, gondolom kb. sósavval tisztította...).


Ezzel szemben viszont vannak nagyon rendes, tisztaságot szerető, normális öregek is, akik már rájöttek, hogy a vízkövet nem étkezési ecettel kell lemaratni. Az utóbbi típusnak kiadnám nyugodt szívvel, az elsőnek nem.


A diákok is kétesélyesek. Én diákként semmi kárt nem tettem az albérletben, ha elromlott valami (pl. egyszer a zuhanyrózsa) saját pénzemből kicseréltem. Barátnőmmel heti 2x takarítottunk, vigyáztunk a bútorokra. Viszont főztem is minden 2. nap.


De olyan diákok is vannak, akik minden nap bulit rendeznek és 1 hónap után rombadöntik a lakást...


Szóval... oda kell figyelni.

2013. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon egyénfüggő, nem attól függ hogy idős vagy fiatal.
2013. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mint minden nevelés, kultúra függő .. A házunkban az egyetemisták voltak a legbüdibek :) Csak gyűjtötték a hétvégi szennyest, dohányoztak , vízipipáztak, a végén búcsú tüzet raktak a lakásban . Hát pár feljelentést befogott a tulaj a hajnali részeg randalírozás miatt. A legjobb ha kiadod egy külföldön dolgozónak :))
2013. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első: Ezt te szerintem rosszul tudod. Vízkőre az egyik legjobb az ecet. Nem sósav hanem ecet. Kádat is lehet vele tisztítani, semmi baja nem lesz. Ha te nem halsz bele az uborkasalátába akkor ugye nem képzeled, hogy az ecet szétmarja a kádat? :))) Nyilván nem töményen kell alkalmazni, bár még töményen sem marja szét a kádat...
2013. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is ecetet használunk vízkő oldásra, a legjobb. A kádunk zöld, fémkád. Semmi baja nincs tőle. :)


Egyébként én nem végleteket keresnék, mindkettőnek megvan a buktatója. Olyannak adnám ki, aki szimpatikus és lehetőleg fiatal felnőtt. Próbálnám megismerni a jelölteket, mielőtt kiadom bárkinek is.

2013. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!