Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit tegyünk ilyen helyzetben?...

Mit tegyünk ilyen helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A családommal (egy beteg férj és egy 14 éves lány) teljesen kilátástalan helyzetbe kerültünk. Én segélyekből élek a férjem pedig augusztusban agyi infarktust kapott. Egy albérletben laktunk amiből most el kell mennünk. Jövedelmünk ugyebár az a segély amit én kapok, a férjem most nem tudja eltartani a családod és neki is kell a gyógyszerre a pénz. Nov. 15.-én el kell mennünk, na de hova? Mit tehetek, hogy ne kerüljünk utcára, ha új albérletre nincs pénz sőt még a költözködésre is alig lenne? Kérem valaki segítsen mert a helyzetünk teljesen kilátástalan, jön a tél és nem akarok utcára kerülni a férjemmel és a 14 éves lányommal. Fontos lenne!

2013. okt. 28. 11:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként pécsiek vagyunk.
2013. okt. 28. 11:28
 2/15 anonim ***** válasza:
önkormányzat? szociális lakás?
2013. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
33%
Rokonoknál egy ideig ha lakhatnátok. És ne segélyből élj. Álj a sajat talpadra, es ne mások pénzéből élj. Szerezz munkát minél elöbb!! Ez az 1etlen kivezető út a bajból.
2013. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Állítólag a kormány most hozott vagy akar hozni törvényt, hogy ilyen esetben szociális lakást kaphassatok. Bár én ebben a kormányban nem bíznék, de egy próbát megér.
2013. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3-as. Megint egy okos! Gondolod, hogy nem keresne munkát a kérdező, ha találna? Nem olyan könnyű saját lábra állni, ahogy azt te elképzeled.
2013. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
miért kell elmennetek az albérletből? Egyezzetek meg a tulajjal.
2013. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A hajléktalan szállókon van lehetőség talán szoba bérlésre . Olcsó a semminél minden jobb ! Csak utána kell menni .
2013. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vannak anyaotthonok, néhol egész családokat befogadnak, x ideig lehet ott lakni.
2013. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3 vàlaszolò... szerinted egy gyerekkel meg egy beteg fèrjel ez nem jut eszembe? De nem hagyhatom hosszabb idöre otthon. A rokonaink nem pècsiek sajnos ûgyhogy ez nem megy. Pècsen csak olyan otthonok vannak ahol anyàt-gyereket vagy apàt-gyereket fogadnak be legalàbbis èn csak ilyeneket ismerek.
2013. okt. 29. 15:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos a ti településeteken is lehet hasonlót találni : [link]
2013. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!